Чемпіонат Тернопільщини з футболу повернеться до старого формату?

14 березня 15:11
Переглядів: 183
гол

12 березня, на кутківецькому стадіоні відбувся спаринг між професійним ФК Тернопіль та аматорською теребовлянською Нивою. Команди зустрічалися двома складами і в обох поєдинках перемогли муніципали — 4:2 (перші склади), 1:0 (другі склади).

Тренер теребовлянської Ниви Роман Курдупель (минулоріч тренував Поділля-Агрон Тернопільський р-н.) попросив наставників муніципалів провести спаринг двома складами. Плануючи, очевидно, що футбольний чемпіонат 2014 року відбуватиметься з юнаками та дорослими. Більше 10 років тому саме за таким форматом відбувалася обласна футбольна першість, однак далі, за наполяганням команд-учасниць, чемпіонат перейшов на формат виключно з однією командою — дорослою.

Незважаючи на те, що головою Тернопільської обласної федерації футболу Володимиром Мариновським постійно піднімається питання про поновлення чемпіонату за колишнім регламентом, однак з року в рік цього не відбувається. І це в той час, коли наші сусіди з інших областей грають свої чемпіонати, як з дорослими складами, так і з юнаками. Сподіваємося, цьогоріч ситуація зміниться, адже за 10 років Тернопільщина фактично втратила одне покоління футболістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: