Чемпіонат України-2015 з волейболу. Дитяча ліга України серед юнаків

30 квітня 14:10
Переглядів: 432
волейбол стрий

Чемпіонат України-2015 з волейболу. Дитяча ліга України серед юнаків 2002 р. н  і молодші

З 19 по 23 квітня ц. р.  у спортзалі ДЮСШ м. Жмеринка (Вінницької області) відбулася фінальна частина чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2002 р. н. і молодші – «Дитяча ліга України». 

Слід відзначити, що  у цих престижних дитячих змаганнях взяли участь 8 волейбольних команд, а саме: СДЮШОР (Полтава), збірна Вінницької області, ОКДЮСШ (Чернігів), ДЮСШ (Ємільчине, Житомирська область), ДЮСШ (Стрий, на фото), ОДЮСШ (Дніпропетровськ), ОДЮСШ (Ужгород), ДЮСШ (Первомайський, Харківська область). Головний суддя змагань – арбітр національної категорії В. Собчеко.  У розмові зі мною тренер з волейболу стрийської ДЮСШ Микола Столярський відзначив, що у груповому турнірі його підопічні зустрічалися з однолітками зі збірної Вінницької області, ДЮСШ (Ємільчине) та ОДЮСШ (Дніпропетровськ). І хоч у кожній з цих ігор юні стрийські волейболісти поступили у важкій боротьбі, зате зуміли продемонстрували високий рівень підготовки та боротьбу за кожне залікове очко. А у «втішному» фіалі за 5-8 місця спочатку перемогли своїх візаві з ОДЮСШ (Ужгород) – 3:1, а згодом і своїх «кривдників» по груповому турніру – ОДЮСШ (Дніпропетровськ) – 3:2. У підсумку чемпіонами України стала збірна Вінницької області, друге та третє місця відповідно посіли команди СДЮШОР (Полтава) та ДЮСШ (Ємільчине). Четверте місце посіла команда ОКДЮСШ (Чернігів). Волейболісти ДЮСШ (Стрий) ввійшли у п’ятірку кращих дитячих команд цьогорічного чемпіонату України серед юнаків 2002 р. н. і молодші. Ось у якому складі виступала команда ДЮСШ (Стрий, на фото): Олег Чекан, Ростислав Кошіль, Володимир Столярський, Володимир Петрович, Ернест Яроцький,Назар Горбатий, Олег Павлик, Назар Шпак та Віталій Огородник. Тренер – Микола Столярський.

Команда волейболістів ДЮСШ (Стрий) висловлює слова щирої подяки: депутату Стрийської міської ради, президенту волейбольного клубу «Карпатська рись», голові ГО «Правда, віра, перемога» Ігорю Брику, власникам магазину «Майстер» та ПП Василю Вєдєрнікову за фінансову допомогу, яку вони надали для участі нашої команди у чемпіонаті України-2015. Хай щастить Вам в усьому!

Михайло Олійник. Фото Миколи Столярського

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: