Чемпіонат України. Перша ліга. Жінки. Перший домашній тріумф "Львів’яночки"

«Львів’яночка» (Львів) – «Полісяночка» (Житомир) – 5:0

Голи: Куп’як, 17, 33; Стеца, 39; Гладиш, 43, авто гол; Гнатів, 75

«Львів’яночка»: Славич, Причина, Вишневська, Стеца, Лис (Бура, 66), Яруш (Гнатів, 67), Тарнавська (Раткович, 58), Куп’як (Рубаха, 46), Якубович (Кожевнікова, 46), Татарин (Гаврилюк, 83), Головко

«Полісяночка»: Стельмах, Астратова, Косарим, Корчак, Шпак, Бедрачук, Гладиш, Гусак, Курган, Кудра, Лось (Яременко, 65)

Арбітр: Романюк (Івано-Франківськ).

У першому домашньому матчі у першій лізі чемпіонату України з футболу серед жінок дебютант змагань – нещодавно сформований колектив «Львів’яночка» – продемонстрував змістовну результативну гру і заслужено переміг житомирську «Полісяночку» з рахунком 5:0.

Львівські футболістки домінували від перших хвилин зустрічі, регулярно організовували небезпечні атаки на ворота суперника і на 17-ій хвилині відкрили рахунок. Результативним став технічний удар Соломії Куп’як головою.
Розвинули успіх господарі на 33-ій хвилині. Під час затяжної атаки Іванна-Леся Тарнавська з лівого флангу завдала хорошого удару, але голкіперу вдалося зреагувати, м’яч торкнувся поперечини і вийшов на кутовий. Атака тривала, після навісу у карний майданчик Світлана Стельмах помилилася на виході, чим скористалася Соломія Куп’як, зблизька спрямувавши м’яч у ворота.

А на 39-ій хвилині підопічні Ігоря Карпи збільшили різницю в рахунку до трьох голів. Після удару Світлани Яруш м’яч влучив у поперечину, а далі Надія Стеца випередила суперників у боротьбі за м’яч і ефектно надіслала його у ворота.

Наступного гола довго чекати не довелося – рахунок став 4:0 на 43-ій хвилині. Після виконання кутового Іванна-Леся Тарнавська, яка перебувала у карному майданчику, пробила, м’яч зрикошетив від Тетяни Гладиш і опинився у воротах «Полісяночки».

Другий тайм також проходив за переваги львівських футболісток, і на 75-ій хвилині після результативного удару Богдани Гнатів, яка незадовго до цього вийшла на заміну, арбітр зафіксувала п’яте взяття воріт «Полісяночки».

У підсумку «Львів’яночка» вийшла на перше місце у групі 1 першої ліги.