Чемпіонат України серед аматорів. Суддівські призначення

17 вересня 10:00
Переглядів: 65
суддя

Як ми повідомляли раніше, з 17 по 20 вересня відбудуть матчі групового етапу фінальної частини Чемпіонату України з футболу серед аматорів. Вирішальний поєдинок пройде 22 вересня в Києві на НТК ім.Баннікова.

Стали відомі бригади арбітрів та спостерігачі арбітражу, що будуть працювати на турнірі.

Так команди групи "А", які змагатимуться на оржівському стадіоні ОДЕК та рівненському «Авангарді» розсудять головні рефері Шандор О.А (Львів) та Запрутняк В.В. (Закарпаття), допомагатимуть їм асистенти Суряк Ю.Б. (Львів) та Котубей П.В. (Закарпаття). Спостерігатиме за роботою арбітрів знаний в минулому рефері Хіблін І.М. з м Хмельницький.

Квартет "Б", який гратиме на стадіоні Руська Поляна (село Руська Поляна Черкаського району Черкаської обл) та у Білозір’ї обслуговуватимуть арбітри Новохатній В.В. (Київ) та Сахно О.С. (Київська обл.), а також асистенти Чопілко та Дашко ( обидва з Київщини). Допомагатиме хлопцямм своїми цінними порадами І.Г. Іщенко, я кий ще не так давно сам працював головним арбітром на матчах УПЛ.

Наш сайт спільно з ААФУ планує повністю висвітлити перебіг подій у чемпіонаті. На Вас очікують представлення кожної з команд-учасниць турніру, он-лайн репортажі з місця подій, відео-трансляції матчів, інтерв'ю з гравцями та тренерами команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: