Чемпіонат України серед ВНЗ. Представляємо учасників: "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ)

11 квітня 12:40
Переглядів: 87
ураган
11-12 квітня у Запоріжжі пройде фінальна частина студентського чемпіонату

Одним з учасників фінальної стадії чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ є івано-франківський "Ураган-ПНУ". Дебютант чемпіонату, який у першому своєму сезоні досяг поки що найвищого для себе результату: потрапив до четвірки найкращих студентських футзальних команд України. І, вочевидь, прикарпатці не збираються на цьому зупинятись. 

Як можна зрозуміти з назви, команда "Ураган-ПНУ" входить до системи НФК "Ураган" (Івано-Франківськ), у якій вже є футзальна команда Екстра-ліги, молодіжна команда, студентська (з футболу та з футзалу), "пляжнофутбольна" та ціла низка команд у власній ДЮСШ, починаючи від дошкільнят. Тому, якщо подивитись на структуру, то можна сказати, що перед нами - цілком серйозна та амбітна команда. 
 
А що з себе представляє "Ураган-НПУ" на футзальному майданчику? Враховуючи те, що майже половина команди - вихованці "ураганівської" школи (а деякі з гравців навіть грають у Екстра-лізі), то можна зробити висновок, що вони мають хорошу футзальну школу, тому всілякими тактичними сюрпризами їх точно не здивувати. А от самі івано-франківці здивувати точно можуть. Тому, суперникам по "Фіналу чотирьох" треба бути готовими до цього. 
 
Провідними гравцями є кілька представників "Урагану". Це - Василь Кефа та Юліан Горбатий, його брат Роман Горбатий, який цей сезон провів у "Візі-Втормі", Роман Джус, який свого часу був третім воротарем в "Урагані", та Андрій Голей, який поки що не є гравцем основного складу "драконів", але його дуже активно "ведуть". За словами екс-тренера "Урагану" Івана Скіцка, це хлопець, на якого варто звернути увагу. Тому, будемо спостерігати за цими гравцями "Урагану-ПНУ". Однак, не будемо забувати і про інших представників цієї команди.
 
Що стосується турнірного шляху "Урагану-ПНУ", то він був цікавим у тому плані, що незважаючи на будь-яке місце, івано-франківці все одно забезпечували собі місце у плей-офф, оскільки у західній Конференції грали тільки дві команди. Тому, разом з "Львівською Політехнікою" "дракони" пройшли у плей-офф. А там на прикарпатців чекав амбітний "КНУ" з Кривого Рогу. Однак, за результатами чвертьфінального протистояння стало ясно, що криворіжцям доведеться відкласти свої амбіції на один сезон. Івано-франківська команда змогла здобути путівку до "Фіналу чотирьох" і тепер буде намагатись перевершити це досягнення. Хоча, повторимось, для дебютного сезону в чемпіонаті України серед ВНЗ "ураганівці" вже виступили дуже успішно.
 
З 11 по 12 квітня 2017 у Палаці Спорту "Запоріжалюмінбуд" відбудеться Фінальна частина ХVІ чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ. До квартету найкращих команд потрапили: "ЗДМУ" (Запорізький державний медичний університет); "СумДУ" (Сумський державний університет); СК "НУХТ" (Національний університет харчових техноголій, м. Київ); "Ураган-ПНУ" (Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, м. Івано-Франківськ). 
 
Чемпіонат України з футзалу серед ВНЗ. "Фінал чотирьох" (Запоріжжя)
 
11 квітня (вівторок)
 
півфінали
13:00 "СумДУ" (Суми) - СК "НУХТ" (Київ)
15:00 "ЗДМУ" (Запоріжжя) - "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ)
 
12 квітня (середа)
13:00 матч за 3-є місце
15:00 фінал
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: