Чемпіонат України U-19. "Скала" втратила два очки на старті

03 серпня 10:24
Переглядів: 130
скала

2 серпня стрийська «Скала» провела дебютний матч у новому чемпіонаті України серед команд U-19 сезону 2015/2016 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. У домашньому матчі суперником «малиново-зелених» був донецький «Олімпік».

«Скала» (Стрий) – «Олімпік» (Донецьк) – 1:1 (1:0)

20 серпня 2015 р. 17 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 28 градусів. 500 глядачів. Арбітр – Андрій Нізола (УІвано-Франківськ). Асистенти арбітра Володимир Федунець (Тернопіль) та Михайло Юхименко (Луцьк). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Директор Матчу ФФУ: Юрій Маніло (Хмельницький).

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 4. Віталій Заторський-к., 2. Микита Демиденко (33. Роман Кузів, 90+2), 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 11. Павло Тищук, 8. Сергій Мельник (88. Валерій Сад, 78), 9. Микита Корчемкін (7. Дмитро Заїкин, 67), 77. Владислав Левчик.

Резервні гравці: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів, 17. Валентин Марічев, 99. Владислав Неберикут.

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Олімпік»: 1. Ярослав Котляров, 13. Владислав Пісковий, 5. Олександр Варванін-к., 28. Артем Бельчич, 8. Артем Козлов, 6. Олексій Романов, 18. Микита Янков (11. Владислав Хомутов, 61), 17. Віктор Масікевич (7. Максим Бугай, 76), 16. Станіслав Шарай, 29. Владислав Шарай (9. Дмитро Пуди, 46), 19. Василь Соломкін.

Резервний гравець: Олексій Геловані.

Старший тренер – Ігор Климовський.

Голи: Микита Корчемкін (45+1) – Дмитро Пуди (87).

Попередження: Євген Заїченко (36) – Станіслав Шарай (34), Микита Янков (37), Віктор Масікевич (48), Артем Бельчич(67),  Дмитро Пуди (72), Артем Козлов (78).

Перед початком звітної зустрічі капітани команд: Віталій Заторський («Скала») та Олександр Варванін («Олімпік») під виконання державного гімну України підняли синьо-жовтий прапор. А потім був власне сам матч, який, без сумніву, надовго запам`ятається перш за все самим гравцям стрийської команди та її наставникам. Запам`ятається насамперед тим, як легко вони створювали гольові моменти, і як з такою ж швидкістю вони їх марнували, а в підсумку ще й пропустили зовсім необов`язковий гол, який і дозволив донеччанам виїхати з одним заліковим очком у грі, яка мала стати для них провальною. Ось таке двояке враження від стартової гри команди Павла Кікотя. Вже з перших хвилин господарі взяли гру під свій контроль і почали диктувати супернику свої правила гри. Вже на 3-й хвилині Сергій Мельник заробив перспективний штрафний в метрах 20-ти просто по центру і сам взявся його виконувати. Гостей врятувала поперечина. На 10-й хвилині Микита Корчемкін перехопив м`яча після невдалої передачі від голкіпера «Олімпіка» і тут же відпасував наліво на абсолютно вільного Владислава Левчика. Новачок «Скали» замість того, щоб обробити круглого, вирішив пробити в один дотик і промахнувся з просто вбивчої позиції, яка налічувала метрів 9-10.

Просто немає змісту переоповідати подальші події матчу, адже таких моментів була ще багато,однак зреалізувати свої велику перевагу в забіті голи вдалося лише на останніх секундах першого тайму. І сталося це загрубої помилки воротаря «Олімпіка», який невдало вибивав смугастого головою і мяч знову перехопив Корчемкін і цього разу він вже не віддавав нікому, а сам пробив у порожні ворота.

У другому таймі гості заграли трохи краще і на 54-й хвилині створили перший по справжньому небезпечний момент, коли Василь Соломкін завдяки дриблінгу у штрафному «Скали» чомусь легко обіграв трьох візаві і потужно пробив під поперечку. Господарів врятував Фіяло, який в карколомному стрибку парирував удар на кутовий. У подальшому гравці стрийської команди вже не дозволяли собі схожих помилок аж до 87-ї хвилини, яка й стала фатальною. Гості на своїй половині поля заробили штрафний. Пішла довга навісна подача, на яку відгукнувся Дмитро Пуди, що зявився на полі в другому таймі, вийшовши на заміну. Захисники «Скали», як і воротар були пасивними спостерігачами, як нападник «Олімпіка» в один дотик переправив круглого метрів з 7-8-ми.

У підсумку, прикра нічия. І все ж не будемо надто суворо критикувати новий склад «Скали» U-19. Так, ще не все вдавалося «малиново-зеленим», однак на полі був КОЛЕКТИВ – команда однодумців, який вийшов на поле боротися за перемогу. І вона обов`язково буде у подальших матчах. Ми в це віримо!