Чемпіонат України з футболу серед команд U-19: "Олімпік" Донецьк – "Скала" Стрий – 3:0

16 листопада 09:00
Переглядів: 122
Скала (Стрий) – Нікополь-НПГУ

15 листопада стартувало друге коло у чемпіонаті України серед команд U-19 сезону 2015/2016 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. Стрийська «Скала» у цей день гостювала у донецького «Олімпіка».

«Олімпік» (Донецьк) – «Скала» (Стрий) – 3:0 (2:0)

15 листопада 2015 р. 12 год. м. Біла Церква. Стадіон «Зміна». 7 градусів. 200 глядачів. Арбітр – Віктор Арановський (Київська обл.). Асистенти арбітра – Марина Стрілецька (Суми) та Олександра Ардашева (Київ). 4-й арбітр – Олександр Сахно (Київська обл.). Директор Матчу ФФУ: Юрій Буренко (Київ).

«Олімпік»: 1. Ярослав Котляров, 13. Владислав Пісковий (77. Максим Бугай, 82), 5. Олександр Варванін-к., 33. Вадим Счастливцев, 8. Артем Козлов, 6. Олексій Романов (15. Станіслав Шарай, 46), 23. Микита Янков (19. Василь Соломкін, 64), 9. Дмитро Пуди (21. Віктор Масікевич, 79), 11. Владислав Хомутов, 4. Владислав Шарай (88.Олексій Геловані, 73), 7. Станіслав Біленький.

Резервний гравець: 12. Владислав Кобель.

Старший тренер – Ігор Климовський.

«Скала»: 1. Олег Білик, 27. Віталій Кузів, 4. Віталій Заторський-к. (33. Роман Кузів, 19), 2. Микита Демиденко 13. Володимир Заїменко, 23.  Дмитро Баранов, 10. Євген Заїченко, 8. Сергій Мельник, 11. Павло Тищук, 77. Владислав Левчик,  7. Дмитро Заїкин.

Резервні гравці: 55. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 18. Вадим Альохін, 17. Валентин Марічев, 88. Валерій Сад, 99. Владислав Неберикут.

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Дмитро Пуди (27, 39), Вадим Счастливцев (69).

Попередження: Владислав Пісковий (75) – Дмитро Баранов (41, 45+1), Микита Демиденко (48), Євген Заїченко (83).

ВИЛУЧЕННЯ: Дмитро Баранов (45+1-друге попередження).

До гри юні «олімпійці» відставали від «Скали» лише на один пункт, проте мали гру в запасі. Тому очний поєдинок лідерів чемпіонату мав дуже важливе значення з турнірної точки зору. В останній час донеччани набрали хороший хід і до матчу із стриянами підійшли, маючи серію із чотирьох поспіль перемог і єдиною поразкою у цьому чемпіонаті, коли вони 12 жовтня в Раві-Руській поступилися львівським «Карпатам» - 0:2. До того ж,«Олімпік» в поточному сезоні лише одного разу втратив очки в домашньому поєдинку, зігравши внічию з «Іллічівцем».

Матч, що відбувався у Білій Церкві, закінчився на користь господарів. Це той випадок, коли «малиново-зелені» програли ще у першому таймі, хоча спочатку здавалося, що розгромом й не пахне. Навпаки, у першій чверті матчу, гості могли двічі повести в рахунку, коли спочатку, після розіграшу з кутового на лівому фланзі, Микитенко дещо забарився перебуваючи у воротарському майданчику, а ще через хвилину Заїкин вивів на удар Левчика, проте удар нашого нападника з правого кута встиг заблокувати захисник і круглий вилетів на кутовий. Одразу після цього відчув біль у нозі Віталій Заторський. Лікарський персонал спробував надати допомогу, однак капітан «Скали» через травму змушений був залишити поле. Ось після цього й почалися проблеми у команди Павла Кікотя. Гра у «малиново-зелених» розладналася, гравці давали донеччанам вільно приймати м`яча, а потім, не встигаючи, почали часто фолити. Під час одного з таких порушень в метрах тридцяти просто по центру, коли Демиденко пішов у грубий підкат, господарі й повели в рахунку. Владислав Хомутов м`яко подав між Тищуком та Віталієм Кузівим і Дмитро Пуди в один дотик переправив смугастого у дальній кут.

Після пропущеного голу, гра практично повністю перемістилася на половину гостей, гравці «Скали» вичікували свій шанс лише під час контратак. І на 38-й хвилині могли вирівняти рахунок. Найактивніший у стриян Дмитро Заїкин, перехопив смугастого поблизу центра поля, змістився майже до штрафного майданчика, по черзі обігравши двох візаві, однак завершальну передачу на Левчика виконав невдало. Не забиваєш ти – забивають тобі. Господарі провели атаку своїм правим флангом, гравці «Скали» не встигли завадити супернику виконати передачу на протилежнй фланг, і Дмитро Пуди, як і в першому випадку, випередивши Віталія Кузіва, в один дотик зробив рахунок – 2:0.

Але на цьому неприємності для «Скали» не закінчилися. Протягом якогось 4-5-ти хвилин здали нерви у Дмитра Баранова, який двічі у центрі поля заробив безглузді фоли, після чого достроково залишив поле.

У другому таймі стрияни спробували переломити хід поєдинку, однак граючи в меншості проти команди, яка піймала кураж, було майже нереально. Хоча, хто зна якби все повернулося, коли на 49-й хвилині після навісу справа Віталієм Кузівим відзначився би Дмитро Заїкин. Але у цьому випадку «Олімпік» врятував воротар, який витягнув смугастого у правому нижньому куті. Однак це був лише епізод.Як тільки «малиново-зелені» йшли вперед і «розкривалися», господарі проводили разючі контрвипади.

А остаточну крапку у цій провальній для «Скали» грі поставив на 69-й хвилині гравець із символічним прізвищем – Счастливцев.

Тепер на «Скалу» чекає ще один виїзний поєдинок, який запланований на 22 листопада. Суперником «Скали» буде одеський «Чорноморець».