Чемпіонат України з гірського бігу відбудеться у Сколе

31 травня 12:03
Переглядів: 323
гірський біг

На 1 червня 2014 р. у м. Балаклава Севастопольської міської ради ФЛАУ було заплановане проведення особисто–командного чемпіонату України з гірського бігу. В наслідок окупації російськими військами кримського півострову, Виконком ФЛАУ ухвалив рішення про перенесення змагань до м. Сколе Львівської області.

Завдяки підтримці Львівської ОДА, Сколівської РДА та Сколівської міської ради, Національного природного парку "Сколівські Бескиди" - Федерація легкої атлетики Львівської області та СК Ультра запрошують львів'ян на гостей області нас  особисто–командний чемпіонат України з гірського бігу   

До участі у змаганнях допускаються члени ФЛАУ, які заявлені від команд областей  України, м. Києва, спортклубів, спортивних шкіл усіх типів, спеціалізованих навчальних закладів  спортивного профілю, відомств, ФСТ. Атлети, члени іноземних ФЛА, допускаються до змагань тільки  за згодою ФЛАУ. 

Допуск до змагань відповідно до правил IAAF (правило 20; 21 п.1,2,3 )

Чисельний склад команд областей та число учасників на виді – необмежений, Характер заходу:  Змагання особисто-командні.

Програма проведення змагань:

  • Чоловіки, молодь – гірський біг 10800 кілометрів. 
  • Жінки, молодь – гірський біг 7500 кілометрів. 
  • Юніори – гірський біг 7500 кілометрів. 
  • Юніорки – гірський біг 4 кілометри 

Додатково для усіх аматорів спорту СК Ультра проведе у рамках Чемпіонату України із гірського бігу «LOPATA RACE»

  • Дистанція пробігу – 7200 метрів. Старт забігу буде даний на мості через річку Опір (висота над рівнем моря 400 метрів), фініш забігу – Вершина гори Лопата (1211 метрів н.р.м.). Перепад висоти понад 800 метрів)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: