Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу відбудеться в Коломиї

06 липня 10:58
Переглядів: 350
Пауерліфтинг

Рішенням Конгресу Європейської федерації пауерліфтингу до щорічного календаря змагань з пауерліфтингу включено Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (сума триборства).

У 2015 році перший чемпіонат Європи відбудеться 16-21 березня в м. Пльзень (Чехія).

Відповідно до правил IPF попередні заявки на участь у міжнародних змаганнях повинні подаватись не менш, ніж за 60 діб до початку змагань.

Для відбору збірної команди України на участь у зазначеному чемпіонаті потрібно провести національний чемпіонат не менш, ніж за 2 місяці (початок січня), або визначити інші змагання як відбіркові.

Після обговорення питання у Тренерській раді ФПУ, прийнято рішення визначити основними відбірковими змаганнями на участь у чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу у 2015 році Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу 2014 року, який відбудеться 14-18 вересня 2014 р. в м. Коломия.

Добір до юніорського та юнацького збірних команд буде можливий також за результатами чемпіонату України серед учнів ДЮСШ (23-26.11.2014 р., м. Коломия).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: