Чемпіонат України зі спортивної гімнастики стартував в Івано-Франківську

01 червня 12:56
Переглядів: 211
спортивна гімнастика

“Олімпійські надії”. Чемпіонат України зі спортивної гімнастики стартував в Івано-Франківську. Цього року у ньому беруть участь понад півтори сотні спортсменів. Зокрема, гімнасти з Києва, Івано-Франківщини, Донеччини, Запоріжжя, Черкащини та інших областей України. Упродовж чотирьох днів юнаки та дівчата змагатимуться за першість у командному та індивідуальному заліках. Також “Олімпійські надії” назвуть нових майстрів та кандидатів у майстри спорту.

Спортсмени кажуть, гімнастика вимагає ідеального володіння власним тілом. Тут головне пластика і фізична сила, Адже фігури, які виконують гімнасти, мають бути максимально видовищними.

Серед гостей Чемпіонату – фіналістка Олімпіади у Пекіні, іванофранківчанка Дарія Згоба. Розповідає, спортивна гімнастика може стати базою, аби у майбутньому отримати фізичний гарт для інших видів спорту. Також вона позитивно впливає на здоров’я дитини.

Загалом Чемпіонат зі спортивної гімнастики “Олімпійські надії” відбувається в Івано-Франківську понад 2 десятки років поспіль. Цьогорічних переможців нагородять кубками і грамотами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити