Чемпіонаті України U-19: Перша розгромна перемога "Скали"

02 жовтня 13:30
Переглядів: 161
скала

У перший день жовтня стрийська «Скала» провела домашній поєдинок 7-го туру  у чемпіонаті України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. Суперником «малиново-зелених» була ужгородська «Говерла».

«Скала» (Стрий) U-19 – «Говерла» (Ужгород) U-19 – 3:0 (1:0)

1 жовтня 2014 р. 15 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 17 градусів. 200 глядачів. Арбітр – Олександр Солов`ян (Київ). Асистенти арбітра  Ігор Дебенко (Івано-Франкіфвськ) та Юрій Суряк (Львів). 4-й арбітр – Олександр Шандор (Львів). Суддівський спостерігач: Василь Бурмич (Хмельницький).

«Скала»: 92. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 3. Едуард Мись-к., 7. Олег Домальчук, 13. Володимир Заїменко, 8. Ігор Нистирюк (31. Юрій Воробець, 62), 69.  Дмитро Баранов, 11. Андрій Маляренко (99. Євген Заїченко, 88),  9. Олег Квич (77. Станіслав Михалюк, 88), 10. Богдан Іванченко (2. Тарас Мар`яш, 90+1), 27. Микита Корчемкін (88. Дмитро Заїкин, 76).

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Говерла»: 12. Юрій Пахомов, 2. Віктор Гей, 3. Дмитро Махнєв, 4. Степан Буксар, 7. Богдан Павлич, 11. Крістіан Сегедій, 14. Володимир Варваринець, 10. Юрій Тома-к., 9. Анатолій Нурієв, 18. Павло Тищук, 8. Василь Коваль (5. Річард Шольц, 63).

Старший тренер – Валентин Слюсар.

Голи: Микита Корчемкін (5), Богдан Іванченко (56), Олег Квич (86).

Попередження: Дмитро Махнєв (59).

Гра між стриянами та закарпатцями відбувалася на полі центрального стадіону «Сокіл» у Стрию, бо напередодні у Моршині, де зазвичай відбуваються домашні матчі стрийської «Скали» U-19, проходила гра юнацької Ліги УЄФА, у якій зустрічалися юніори донецького «Шахтаря» та португальського «Порту». Інтризі стрийського поєдинку додавав і той факт, що саме «Говерла» завдала «малиново-зеленим» першої поразки в сезоні (0:2), та й у випадку перемоги будь-яка з команд відривалася від суперника на 4 та 2 очки, відповідно, адже зустрічалися сусіди за турнірною таблицею.

На матч проти «Говерли», у порівнянні з попереднім програним поєдинком у Луцьку, у стартовому складі Павло Кікоть зробив дві заміни. Замість Віталія Заторського та Дмитра Товстоп`ята з перших хвилин вийшли, відповідно, Олег Домальчук та Ігор Нистирюк, який одужав. Команда діяла за вже звичною схемою 1-4-2-3-1. Отож, з перших хвилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. Лінія захисту: праворуч – Назар Стасишин, ліворуч – Олег Домальчук. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Дмитро Баранов та Андрій Маляренко. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Олег Квич, ліворуч – Богдан Іванченко (вони з Квичем протягом матчу мінялися флангами) і  місце під нападником посів Ігор Нистирюк. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

Вже одна з перших атак принесла успіх. На 5-й хвилині найкращий бомбардир «Скали» та один з лідерів бомбардирської гонки Микита Корчемкін, отримавши передачу на підступах до штрафного майданчика на лівому фланзі, не довго думаючи, наважився на удар метрів з вісімнадцяти. Смугастий опинився у лівому нижньому куті. Цей гол ще більше підбадьорив стрийську команду, яка, що приємно, не стла грати на утримання, а наполегливо шукала щастя біля воріт ужгородців і надалі. Вже через три хвилини після першого взяття воріт, господарі мали забивати вдруге. Атаку знову на лівому фланзі розпочав Ігор Нистирюк, який дав на хід Богдану Іванченку. Лівий атакувальний півзахисник «Скали» зробив гостру подачу на лінію воротарського майданчика, на яку вже чекав Олег Квич. Пробивав гравець юніорської збірної, який вже завтра знову вирушає до розташування збірної України, в один дотик, однак воротар «Говерли» ногою встиг зачепити м`яча. Першим на добиванні був Корчемкін, однак і удар Микити, Юрій Пахомов, якимось дивом парирував.

Опісля, гравці «Скали» мали ще не один хороший момент для взяття воріт, однак подвоїти рахунок вдалося лише у другому таймі. Автором маленького дива, як називав взяття воріт відомий класик, став Богдан Іванченко. На 56-й хвилині він в один дотик, майже з центральної лінії поля, переправив шкіряного у порожні ворота, після того, воротар «Говерли», випереджаючи Корчемкіна, розряджаючи обстановку вибивав смугастого далеко вперед. Взагалі хотілося б сказати кілька слів про Іванченка, який влився у команду одним з останніх. І що приємно, Богдан з кожним матчем грає все краще і продуктивніше. Якщо на початку він дещо зловживав м`ячем, то тепер, як бачимо, все частіше підігрує партнерам.

А остаточну крапку у цьому захоплюючому поєдинку поставив невтомний Олег Квич. Він заслужив на цей гол. Олег за весь матч мав кілька чудових моментів, асистував він неодноразово, і за свою наполегливість був нагороджений. Під завісу зустрічі, на 86-й хвилині, після скидки головою Дмитром Заїкиним, Квич у властивій йому манері втік від переслідувача, вийшов віч-на-віч з голкіперов, на замасі поклав його на газон і спрямував смугастого у порожні ворота. У підсумку впевнена і перша у сезоні розгромна перемога команди Павла Кікотя. Вітаємо!

Не можемо ми обминути й появу на полі 17-річного вихованця Академії футболу «Скала» Тараса Мар`яша, який, вийшовши на заміну, дебютував у чемпіонаті України серед команд U-19.

Цього ж дня відбувся ще один матч 7-го туру. Лідер групи львівські «Карпати» вдома переграли луцьку «Волинь» - 4:1.