Чемпіонаті України U-19: "Скала" стартувала з перемоги

21 серпня 15:40
Переглядів: 188
ФК Скала Стрий

20 серпня стрийська «Скала» U-19 вписала першу сторінку у своїй історії, провівши дебютний матч у нових для клубу змаганнях чемпіонаті України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга. У домашньому матчі суперником «малиново-зелених» була луцька «Волинь».

«Скала» (Стрий) – «Волинь» (Луцьк) – 2:0 (1:0)

20 серпня 2014 р. 17 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». 21 градус. 400 глядачів. Арбітр – Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти арбітра – Євген Гашков (Чернівці) та Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.). 4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів). Суддівський спостерігач: Андрій Валенко (Львів).

«Скала»: 55. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин, 3. Едуард Мись-к., 7. Олег Домальчук (4. Віталій Заторський, 90+2), 13. Володимир Заїменко, 8. Ігор Нистирюк (17. Остап Павелко, 90+3), 44. Дмитро Товстоп`ят (31. Юрій Воробець, 85), 69. Дмитро Баранов (99. Євген Заїченко, 60), 11. Андрій Маляренко (18. Максим Білас, 90+5), 9. Олег Квич, 27. Микита Корчемкін (77. Станіслав Михалюк, 76).

Старший тренер – Павло Кікоть.

«Волинь»: 1. Владислав Губа, 3. Михайло Байбула-к., 4. Роман Прошак, 6. Сергій Мелінишин, 2. Денис Омельчук, 14. Іван Ковч (12. Владислав Панькевич, 82), 5. Юрій Тетеренко (7. Артем Форсюк, 72), 9. Юрій Романюк (8. Арсен Кулина, 68), 17. Артем Дудік, 15. Олександр Чепелюк (16. Олег Білецький, 60), 11. Сергій Петров (10. Дмитро Пітальов, 55).

Старший тренер – Роман Максим`юк.

Голи: Андрій Маляренко (36), Микита Корчемкін (52).

Попередження: Олег Домальчук (15), Ігор Нистирюк (90+2) – Артем Дудік (38).

Перед початком звітної зустрічі капітани команд: Едуард Мись («Скала») та Михайло Байбула («Волинь») під виконання державного гімну України підняли синьо-жовтий прапор. А потім був власне сам матч, який, без сумніву, надовго запам`ятається як самим гравцям стрийської команди, так і уболівальникам, які були присутні на цьому поєдинку, і яких, незважаючи на дощ, було чимало. Запам`ятається насамперед грою, яку продемонструвала команда Павла Кікотя. Молода стрийська команда у першому календарному матчі сезону сподобалася. Так, ще не все вдавалося «малиново-зеленим», однак на полі був КОЛЕКТИВ – команда однодумців, який вийшов на поле боротися за перемогу.

А перший небезпечний момент все ж створили гості. На 13-й хвилині Олег Домальчук позиційно помилився і «дев`ятка» лучан Юрій Романюк завдавав удару з лівого кута штрафного майданчика. І якби не самовіддана гра Володимира Заїменка, який кинувся під цей потужний постріл, хтохна як би закінчився цей епізод.

А потім до справи взявся гравець юніорської збірної України U-18 Олег Квич. Лівий вінгер «Скали» раз за разом став вимотувати захисників своїми швидкісними діями і створювати небезпечні моменти. Найкращу нагоду атакувальний півзахисник «Скали» мав на 22-й хвилині, коли він обігрався з партнером і вискочив на побачення з Владиславом Губою, який ногою зумів ліквідувати загрозу.

А перший гол відбувся на 36-й хвилині. «Скала» здобула право на пробиття штрафного на правому фланзі. Дмитро Товстоп`ят подав сильно низом. Воротар невдало відбив перед собою, де першим на добиванні був Андрій Маляренко.

Подвоїли рахунок господарі вже у дебюті другого тайму. На 52-й хвилині рейд правого оборонця «малиново-зелених» Назара Стасишина закінчився навісом у воротарський майданчик, де центральний нападник «Скали» Микита Корчемкін зумів виграти повітряну дуель у голкіпера і рахунок став – 2:0. Міг Микита стати і автором «дубля». На 66-й хвилині Олег Квич вкотре втік від свого візаві на лівому фланзі, і зробив вивірену подачу на Корчемкіна, який головою розстрілював воротаря метрів з п`яти-шести. Владислав Губа зіграв блискуче, зреагувавши на цей удар.

У подальшому стрияни були ближчими до того, щоб провести третій гол, ніж гості, щоб забити мяч престижу. У лучан була лише одна нагода, коли на 69-й хвилині Артем Дудік, змістившись з лівого флангу у центр пробив метрів з 17-ти і м`яч, зачепивши поперечку, вилетів за межі поля.

У підсумку впевнена і заслужена перемога «Скали» - 2:0. Ось хто «кував» першу історичну перемогу. З перших вилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. Лінія захисту: праворуч – Назар Стасишин, ліворуч – Олег Домальчук. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Андрій Маляренко, ліворуч – Олег Квич і місце під нападником посів Ігор Нистирюк. Наконечником атак був Микита Корчемкін.

Наступний 2 тур відбудеться 27 серпня. «Скала» на виїзді зіграє проти «Говерли», а лучани прийматимуть «Карпати». Київське «Динамо» у цей день буде вільним від ігор.