Чемпіонка світу з греблі на каное зізналася у коханні до свого міста

26 серпня 20:55
Переглядів: 232
Лузан

Людмила Лузан вважає кращим місцем в Україні – рідне місто

«Мій улюблений Івано-Франківськ - затишне, яскраве і атмосферне місто. Тут справді все по-домашньому, по-сімейному, хоча навряд чи його назвеш маленьким. Напевно, кожен закоханий у місто, де народився і виріс, тому про свій дім ми завжди говоримо з якимось трепетом і вважаємо, що він - найкращий. Івано-Франківськ славиться своїми костелами, соборами, замком Потоцьких та іншим. Адже в ньому уживається архітектура різних століть і країн». 

Хоча справжня мрія спортсменки – це відпочинок без соціальних мереж та дзвінків. «Щодо моєї області, то головна визначна пам'ятка тут гори. Приїхати з наметами, спальниками і просто пару днів побути в горах без дзвінків, інтернету... Це ж мрія будь-якої людини. Жодних турбот і проблем, тільки ви і природа». 

Крім Людмили Лузан у такому опитуванні взяли участь Алла Грищук (фехтування), Єлизавета Бабій, Анастасія Бризгіна, Дар’я Дьяченко та Олександр Баранніков (легка атлетика), Михайло Романчук та Анастасія Малявіна (плавання), Павло Коростильов та Вікторія Сухорукова (кульова стрільба). 

Нагадаємо, що нещодавно перемога Людмили Лузан на світовій першості потрапила до топової п’ятірки.

Ініціатором такого опитування стала команда «ПРО Спорт» (ТСН) і всеукраїнська церемонія Junior Sports Awards

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: