Чемпіонка світу з шашок позмагалася з військовими ліцеїстами

18 квітня 23:00
Переглядів: 251
Балтажи

15 квітня на базі Прикарпатського військово-спортивного ліцею в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулася презентація шашкової гри від чемпіонки світу з шашок Ольги Балтажи.

Івано-Франківська обласна федерація шашок спільно з відділом молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації організували для ліцеїстів шашкові змагання з чемпіонами України, жителями Ланчина Олександром Ковалем та Романом Залуцьким під чітким керівництвом заслуженого майстра спорту України, чемпіонки світу з шашок Ольги Семенівни Балтажи. Десятирічні чемпіони провели одночасні ігри з п’ятьма учасниками з гри в шашки- 64, а також продемонстрували ліцеїстам свої медалі та нагороди.

Звичайно, що такий вид спорту, як шашки потребує більшої популяризації серед сучасної молоді і таке розуміння є у директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею Миколи Мартинюка. За його сприяння та допомоги віце-президента обласної федерації шашок Тараса Лялика, який подарував закладу шашки та дошки, після уроків учні ліцею зможуть проводити свій вільний час за грою в шашки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: