Чемпіонка Європи з гандболу Ольга Чорна поділилася секретом успіху з школярами

12 квітня 14:30
Переглядів: 122
гандбол

Спортивно-пізнавальний захід "Крок до успіху", що проводить  Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення серед учнів загальноосвітніх шкіл міста, цього разу нещодавно відбувся зі школярами 5-А та 5-Б класу Тернопільської ЗОШ №20.  

Майстер спорту з гандболу, чемпіонка Європи серед студентів, чемпіонка України з класичного та пляжного гандболу, Ольга Чорна  та тренер з гандболу Тернопільської ДЮСШ з ігрових видів спорту Володимир Лобур, поділилися секретом успіху з дітьми, заохотили їх до занять гандболом, відповіли на запитання, розповіли  про роботу спортивної секції в Тернопільській  ДЮСШ, яка знаходиться поряд з їхньою школою. Особливо п’ятикласників зацікавило те, що гандбол схожий до футболу, який зараз такий популярний серед дітей, тому спортсмени розказали правила гри у гандбол  та запросили усіх охочих на майстер-клас та пробну гру.

Цікавою та пізнавальною була зустріч школярів, які  мали можливість не тільки поспілкуватися зі спортсменами, але й потримати в руках медалі й кубки зі змагань та сфотографуватися з чемпіонами.  

Такі зустрічі дуже позитивно впливають на вибір дітей вести здоровий спосіб життя, більше рухатися, піклуватися про своє здоров’я, а також йти в спорт, ставити цілі і досягати їх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: