Чемпіонкою України зі стрільби з лука стала Катерина Палеха

07 липня 12:28
Переглядів: 200
Катерина Палеха
У м.Черкасах 28 червня – 2 липня 2015р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.

В змаганнях жінок чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури, Заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.). У фіналі Катерина у драматичному поєдинку за якістю додаткового пострілу перемогла молоду львів’янкуНаталію Лук’янову 6:5 (9:9).
 
На 5 місці цьогорічна випускниця училища Соломія Гнип. У 1/4 фіналуСоломія також за додатковою стрілою поступилася бронзовій призерці Лідії Січеніковій з Чернівців 5:6.
У командних змаганнях збірна Львівщини у складі Катерини Палехи, Соломії Гнип та ще однієї вихованки училища Катерини Соколенко (вип. 2006р.) на ІІ місці.
Серед чоловіків за відсутності недавніх тріумфаторів І Європейських ігор Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка таВіктора Рубана перемогу здобув сумчанин Микита Шишкін, який у фіналі здолав львів’янина Ярослава Мокринського 7:3.
 
Студент ІІ курсу училища Максим Попович у 1/4 фіналу знову ж таки за додатковим пострілом поступився Мокринському5:6 і посів 5 місце.
 
Максим зумів реабілітуватись у командних змаганнях. Спочатку він разом з Лук’яновою посів ІІІ місце у міксті, а потім разом з Дмитром Марченком та Віталієм Комонюком переміг у чоловічому командному турнірі.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: