Чемпіонку України з дзюдо нагородили грошовою премією у Надвірній

01 жовтня 10:24
Переглядів: 582
Катерина Саблєв

В Харкові пройшов Чемпіонат України боротьби з дзюдо. Переможці даних змагань представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з дзюдо, який відбудеться 11-15 листопада в Ізраїлі.

На відбіркових змаганнях Прикарпаття представляли 11 спортсменів до 23 років на чолі із заслуженим тренером України Євгеном Боднаруком.

Перше місце у ваговій категорії до 48 кг посіла майстер спорту із дзюдо Катерина Саблєв, а чемпіонка України з дзюдо, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та України із самбо та дзюдо Наталя Ільків завоювала бронзову нагороду, інформують на сайті Надвірнянської міськради.

Сьогодні міський голова нагородив грошовою премією від Надвірнянської міської ради переможницю змагань з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг Катерину Саблєву. Зіновій Андрійович подякував спортсменці, а також її тренеру Євгену Боднаруку за ті всі  зусилля, які він прикладає для виховання спортсменів, які прославляють наше місто не тільки по всій Україні, а й гідно представляють Надвірну на міжнародній спортивній арені.

Заслужений тренер України Євген Боднарук зазначив, що найбільша заслуга у цій перемозі належить самій спортсменці, адже не тільки на змаганнях, а й на щоденних тренуваннях вона викладається на всі 100 відсотків. Євген Боднарук разом зі своєю вихованкою подякували міському голові та депутатському корпусу Надвірнянської міської ради за підтримку і допомогу нашим спортсменам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: