Чемпіонська заявка "Епіцентру К"

10 березня 22:30
Переглядів: 334
Футзал

Саме так можна сказати про перемогу “Епіцентру К” над головним конкурентом “Візою Вторма” у боротьбі за звання чемпіона області . Цей матч відбувся у неділю 9 березня.

Зустріч розпочалася стрімкими атаками “торгівельників” і вже на перших секундах воротар “Візи Вторма” рятує свою команду від неприємностей. У дебюті матчу підопічним тренера Романа Ярого все вдається: атаки завершуються гострими ударами. У стані суперника певна розгубленість і втрата концентрації. Саме це призвело на 7 хв до взяття воріт “візівців”, коли гравці “Епіцентру К” вдало розіграли стандарт. Відзначився Ігор Кушецький. Не встигли суперники отямитися як “торгівельники” знову вдало розіграли стандарт і вже кращий бомбардир чемпіонату Назар Данів точно вражає ціль. Такий розвиток подій у центральному матчі сезону деморалізував гравців “Візи Вторма”. Та вони знайшли сили і перехопили ініціативу. Раз за разом проводячи свої контратаки, стараються вразити ворота суперника. Але у ці хвилини надійно грає воротар та захист “Епіцентру К”. На другий тайм команди вийшли з бажанням продовжити атаки на ворота один одного, не зважаючи на рахунок після першого. “Епіцентр К” дещо віддав ініціативу супернику, але перехопивши м’яча, вдало розігрував свої “домашні заготовки”. Довгі точні передачі, контроль м’яча і гострі удари “торгівельників” заставили суперника більше думати про оборону своїх воріт ніж організовувати атаки на ворота суперника. “Мануфактурники” вдаються до гри з п’ятим польовим, але і це не приносить їм бажаного результату. Захист “Епіцентру К” цього дня непробивний. А на останній хвилині Ігор Кушецький скористався неузгодженими діями суперника в атаці і втретє “провів” м’яча у ворота “Візи”. Впевнена красива перемога, яка наблизила “Епіцентр К” до загальної перемоги у чемпіонаті. Правда, 16 березня на “епіцентрівців” чекає не менш важкий матч проти “Урагану-3 КФВ”.

А фізкультурники спостерігали за матчем потенційного суперника із хорошим настроєм, адже вони тільки-що “розгромили” МФК “Галич” – 8:0. До “очного” протистояння із “Епіцентром К” підопічні тренера Івана Данилишина ще зіграють із “Зорями Карпат-Збора” (15.03).

Заочно змагаються між собою хто буде вище у підсумковій турнірній таблиці МФК “Городенка” та ФОСК “Прикарпаття” з Коломиї. У звітному турі МФК “Городенка” протистояли молоді яремчанські футзалісти. Однак , “курортникам” не вистачило сил, щоб на рівних змагатися із вправним суперником і вони знову програли з рахунком 3:1. З таким же рахунком здобули перемогу коломияни над МФК “Ревера” (3:1). Та все вирішуватиметься у матчі між городенківцями та коломиянами, коли вони зійдуться в останньому турі між собою.

У наступні вихідні заплановано провести два останні тури цьогорічного чемпіонату. Час матчів буде повідомлено дещо пізніше.