"Чемпіони" побували на турнірі у Львові та Моршині

26 листопада 16:00
Переглядів: 234
Чемпіони

Команда ДЮФК Чемпіон-2005 в осінній період взяла участь у двох турнірах. Перший відбувся у Львові та був присвячений пам'яті відомого футболіста Андрія Гусіна. Другий відбувся у м. Моршин на запрошення місцевої академії футболу Скала.

У Львові команда зіграла матчі проти команд Карпати Львів, СДЮШОР Ужгород, Верес Рівне, Скала Моршин.

— На львівському турнірі ми, перш за все, отримали досвід, а не результат, адже команда поступилася у всіх матчах. Проте ми свідомо прийняли участь у цьому турнірі, щоб показати своїм вихованцям на якому рівні знаходяться їхні однолітки з команд-суперниць. Для дітей це буде додатковим стимулом рости та розвиватися. Деякі наші діти займаються у клубі кілька місяців, дехто рік. Тому зараз команда проходить етап становлення та формування. Попри невдалий результат, деякі дії футболістів під час матчів все ж сподобалися. Це підтверджує, що ми рухаємося у правильному напрямку. Це підтвердив турнір у Моршині. — розповів тренер команди Дмитро Михайлович Андрієшин.

У Моршині команда Чемпіон-2005 зіграла набагато краще. У своїй відбірній підгрупі виграла два матчі, один зіграла внічию та ще в одному поєдинку чемпіони програли. Пройшовши у наступний етап турніру, команда зіграла ще два поєдинки. Один з них виграли в основний час, а інший — у серії післяматчевих пенальті.

На даний час дана вікова група перейшла тренуватись у спортивний зал, де готується до майбутніх змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: