Через брак ДАІшників у Івано-Франківську змінили маршрут "Франківського півмарафону"

08 жовтня 11:38
Переглядів: 163
Біг

Організатори другого “Франківського півмарафону” оголосили про зміну маршруту дійства.

Маршрут, замість старту на площі біля готелю “Надія”, розпочнеться на Вічевому майдані, фактично не пролягатиме вулицями Січових Стрільців і Мазепи, а в основному йтиме по Шевченка в обидва боки.

Причина – брак працівників ДАІ, які могли б перекрити дорогу.

“На жаль, цього тижня на нараді з галузевими управліннями міськвиконкому було прийняте рішення, що місто станом на цей момент не має достатньо ресурсів, щоб забезпечити проведення півмарафону по маршруту, який був декларований раніше. На жаль, ми є свідками етапу реорганізації ДАІ, тому залишилося в місті лічена кількість працівників. Це рішення давалося дуже тяжко та болісно, все ж, мусили його прийняти. Цей маршрут, як альтернатива – єдиний можливий з урахуванням наявних сил в місті.

Правки в дистанції: 10 км тепер 9,2 км, а 21,095 км – це 21,6 км. В жодну сторону не можемо рухати дистанції, бо логістика даного маршруту дуже непроста.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб на вашому настрої та участі це не відобразилося. А також просимо про розуміння та підтримку”, – пишуть організатори і демонструють нову карту маршруту.

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: