"Через процес побудови команди "плаває" стабільність" - Ігор Йовічевіч.

14 вересня 09:01
Переглядів: 86
ЙОВІЧЕВІЧ

– Двоякі враження у мене від гри. Почався матч добре для нас, було вилучення суперника. Але відразу ж ми пропустили гол. Це був шок для команди, який мав негативний вплив. Не зуміли ми впродовж тайму зібратися і зробити небезпеку та й оборона суперника грала дуже серйозно. А у нас не було креативу у третій фазі. Глядачі дали нам ясно зрозуміти, що то була далеко не найкраща наша гра. Тому у другому таймі з’явилася і агресія, ми почали грати через фланги, так і забили. Могли іще забити. Але зараз робимо висновки, рухаємося вперед. До речі, проти команди, що грає в меншості, теж важко діяти. Ми не робимо трагедію з того, що не обіграли «Зорю» і «Дніпро». Наразі ми шукаємо стабільність, а вона, через процес побудови команди, ще трохи плаває. 

– Хто буде грати замість Худоб’яка в наступному матчі? 
– Той, хто краще себе покаже. 

– Що з футболістами «Карпат» сталося в середині тайму?
– Це шок. У нас була паніка, непорозуміння, ми поспішали. Почули свист трибун і вже замість побудови атаки ми спішили. Уболівальники зарядили команду в другому таймі. Зробили тактичну заміну – Костевич залишив поле. Про що ми розмовляли в роздягальні – не скажу, це наша внутрішня кухня. Але скажу, що команда реагує на уболівальників, які змушували нас грати агресивніше. Є ще проблеми з фартом, якого ми поки не заслужили. Або ж він прийде з часом. 

– У чому причина заміни Костевича?
– Я не бачив його на звичному рівні. Тренер прийняв таке рішення. То був не його день. 

– Мірошніченко сьогодні зіграв на трьох позиціях... 
– Він універсал. Відіграв і на флангах, в обороні та в атаці. Денис має відчуття простору, це він показав у матчі проти «Дніпра». Сьогодні закрив фланг. Він боєць і молодець. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: