Чергове франківське дербі переможця не виявило

24 грудня 19:00
Переглядів: 155
Футзал
У п'ятницю, 22 грудня, у манежі Коледжу фізвиховання відбувся стартовий матч 5-го туру Першої ліги у групі "Захід". У черговому франківському дербі "Віза-Вторма" приймала земляків з "Урагану-2-КФВ".

Ще у першому таймі дубль кращого бомбардира "мануфактурників" Ігоря Кушецького забезпечив "Візі" комфортну перевагу у два м'ячі. Однак дублери "драконів" не знітилися і після перерви зусиллями Василя Кефи та капітана Романа Кіндратіва (пропускав тур Екстра-ліги через перебір карток) зуміли вирвати один заліковий пункт для своєї команди - у підсумку бойова нічия 2:2.

Перша ліга. Група "Захід". 5 тур
"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) - "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - 2:2 (2:0)

22 грудня 2017 року. 18:30. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 250 глядачів.
Віза-Вторма: Борсук - Веприк-к, Уграк, Москалик, Кушецький - Подолюк, Паньків, Р.Горбатий, Баланик - Білик.
Ураган-2-КФВ: Левандівський - Кіндратів-к, Гірка, Пелех, Кефа - Зеленкевич, Завертаний.
Голи: Кушецький (6, 16) - Кефа (24), Кіндратів (34).
Попередження: Пелех (28).