Чергові успіхи юних біатлоністів з Тернополя

11 лютого 18:58
Переглядів: 185
біатлон

В Сумах завершилися Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, УОР з біатлону, учасниками яких були вихованці Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону. До своїх успіхів, здобутих у перші дні змагань, нашим біатлоністам вдалося додати і нові нагороди.

Так, у змішаній естафеті, яка проводилась у віковій групі: дівчата+юнаки 1996-97 р.н. на дистанції 2х6 км (дівчата) та 2х7,5 км (юнаки), команда школи у складі Мар’яни Брикайло, Наталії Дячук, Руслана Бригадира та Назарія Цебринського зайняла почесне третє місце.

Додамо, що вдалий виступ на цих змаганнях Назарія Цебринського, який є вихованцем тренера-викладача Назарія Бурика, забезпечив спортсменові можливість потрапити до складу збірної команди України на Чемпіонат світу серед юніорів. Такі змагання 15-23 лютого 2015 року відбудуться у білоруському місті Раубичі. Ще один учень Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону Микола Марфут, якого теж тренує Назарій Бурик, посівши в Сумах друге місце в індивідуальній гонці та четверте місце в спринті, виборов путівку на II Зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Цей престижний турнір з 12 до 21 лютого 2016 року прийматиме норвезький Ліллехаммер.