Черговий учинок "Шахтаря"

09 квітня 18:46
Переглядів: 594
шахтар діти

Представники донецького «Шахтаря» в компанії Дмитра Шуткова (тренер воротарів), В’ячеслава Шевчука, Олександра Кучера, Тараса Степаненка, Богдана Сарнавского (футболісти) сьогодні відзначились черговим добрим учинком. Гірники відвідали своїх …земляків, які через військові дії на Донбасі потерпіли, але знайшли свій тимчасовий притулок у приміщенні Української християнської місії відродження і милосердя «Добрий Самарянин», яке знаходиться у Винниках. Нагадаю, що вчора на «Арена Львів» донецький клуб після перемоги над «Металістом» (Харків) виборов путівку до ½ фіналу кубка України.

Отож, прихопивши з собою подарунки, в хорошому настрої шахтарі відправились з доброчинною місією до переселенців. Варто зазначити, що у даному притулку перебуває понад три десятки малюків. Усі вихідці з Донецька, Луганська і навіть Маріуполя. Така вона тепер українська географія дружби. Малеча зі свого боку належно привітала своїх кумирів. Діти, з радісними посмішками, тримали у своїх мирних рученятах прапорці з символікою «помаранчево-чорних». Більше того, вони навіть когось із гравців розпізнавали. Бо, як виявилось, ревно стежать за їхніми виступати за допомогою телебачення. А один хлопчина із них здивовано запитав: «А чому вас так мало? Адже на футбольне поле вас виходить більше».

Гірники, розчулені людським болем, презентували дітям, те що їх зараз тішить: клубні шалики, календарі та справжні футбольні м’ячі, які дітвора одразу запустила в …діло. Бачачи, як зі шкіряною кулею поводяться гравці й самі пробували підбивати м’яча, але на свій манер. Здавалось, дитячій радості не було меж. Та всьому наступає кінець…

І ми у цьому переконані, - вступила до розмови пані Олександра, переселенка з Донецька. - Хотілося, щоб ці Великодні свята посприяли найшвидшому духовному і тілесному оздоровлення українців, як на сході так і на заході України. Проте, в даний час, на нашій землі править бал сатана. Нам усім потрібен мир!».

До розмови прилучився футболіст Олександр Кучер: «Болячи дивитись на тих дітей, які, на щастя, ще не розуміють того, що твориться у нас на Донбасі. Сам знаю, що таке діти, бо виховуємо з дружиною двох малюків, які, не зважаючи на свій вік, часто нам задають питання: «Коли ми повернемось до дому? Тож, найвища пора аби політики поставили жирну крапку у цій, нам, непотрібній трагедії!».

Заступник директора організації «Добрий Самарянин», Володимир Бурда, не приховував свого зворушення даною подією, зазначив: «Завдяки нашим зусиллям і добрій господній волі, ми перебудували приміщення військової части у такий собі готель домашнього типу саме для таких мешканців. Прийняли понад 60 втікачів зі сходу. Діти усі ходять до школи, де навчаються і спілкуються з місцевими ровесниками. Їхні матері зайняті домашніми роботами. Тут, напевно, не так, як було у когось із них вдома, але у нас панує братня і родинна атмосфера, де навпіл ділимо радість і смуток. Сподіваюсь, що це не останній візит футболістів «Шахтаря», які проявили турботу про своїх краян. Хоча і держава знає про наше існування, але фінансово про потреби біженців дбають здебільшого релігійні общини і такі, зараз помічні нашій країні – волонтери».

Виблискувала сонячним промінням на обличчі посмішка у поважного пана Шуткова: «Інакше не можна, адже діти, як ніхто відчувають щирість почуттів. Хочеться вірити, що ця зустріч не остання, а малюки згадуватимуть нашу зустріч і по повернення в рідні краї. Я у це вірю!».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: