"Черкаські Мавпи" - "Політехніка-Галичина" 84:76

27 березня 22:42
Переглядів: 116
політехніка мавпи доленко

Переломивши хід гри в четвертій чверті, «Черкаські Мавпи» здобули важку перемогу над «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 84-76.

Гравець матчу

Капітан «Черкаських Мавп» Андрій Кальніченко провів чудову гру, відігравши ключову роль у перемозі своєї команди. У підсумку форвард, котрий святкує сьогодні свій День народження, відзначився 37 очками, 10 підбираннями, 4 передачами, 3 перехопленнями та 39 балами РЕ. Подарунком для іменинника стала перемога черкащан.

Хід гри

Перша половина завершилася за мінімальної переваги «Галичини» (38-39), яка, програвши щит, поклалася на гру на периметрі, де господарям не вдалося стримати Іллю Шемосюка та Миколу Полюляка. Натомість чудову гру в складі «мавп» вже вкотре в сезоні продемонстрував капітан Андрій Кальніченко, реалізувавши до великої перерви 7/11 двоочкових і 2/2 триочкових кидків.

Після великої перерви чергова серія дальніх кидків, три з яких реалізував Антон Давидюк, дозволила «левам» повести +11. Але Андрій Кальніченко знову взяв ініціативу на себе й ледве не самотужки відіграв відставання черкаської команди до чотирьох пунктів (54-58). Остаточно ліквідувати розрив у рахунку та вирватися вперед господарям паркету на чолі з невтомним капітаном вдалося протягом четвертої десятихвилинки.

Статистика

Кальніченку в складі «Черкаських Мавп» найактивніше допомагали Олександр Кобець (14 очок + 5 підбирань) й Ешлі Хемілтон (9 очок + 10 підбирань + 4 передачі).

Антон Давидюк став найкращим гравцем у складі «Галичини», відзначившись 20 очками, 7 підбираннями та 5 передачами. 18 очок на рахунку Миколи Полюляка, 13 очок – Іллі Шемосюка, 12 очок – Ярослава Зубрицького.

Черкаські Мавпи - Галичина 84:76 (23:19, 15:20, 16:19, 30:18)