Червоноград підтримує українських олімпійців в Сочі!

12 лютого 19:04
Переглядів: 122
сочі

Цими днями в Червоноградській гімназії відбулись фінальні змагання з волейболу за програмою міської спартакіади школярів, присвячені ХХІІ Олімпійським Іграм, які нещодавно відкрились у м.Сочі (Росія). Більше 50 юних спортсменів шахтарського міста змагались за нагороди турніру.

Головною родзинкою спортивного свята стала урочиста церемонія Підняття прапорів України та НОК України з нагоди ХХІІ зимових Олімпійських ігор. В гості до учасників змагань завітали: начальник відділу фізичної культури та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк, член виконавчого комітету Роман Мастикаш, методист відділу освіти Мирон Кутковський.

За результатами проведених ігор переможцями та призерами стали відповідно команди СШ №1, СШ №9 та ЧНВК №13.

Відтак усі юні спортсмени Червонограду, їхні тренери та організатори фізичної культури та спорту бажають успіхів та удачі національній збірній команді України за зимовій Олімпіаді в Сочі!