Інтерв’ю з львівською шаховою принцесою Наталією Буксою У гамірливому натовпі центральних вулиць Львова ви можете не одразу впізнати у симпатичній тендітній дівчині, що проходить
шахи

У Львові відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з шахів

Переглядів: 193
17-19 березня 2017 року у м. Львові, в приміщенні готелю «НТОН» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації
Шахи

У Львові відбувся шаховий турнір пам'яті Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 144
У Львові цими вихідними відбувся шаховий турнір, присвячений героям Небесної сотні та учасникам АТО. Взяли участь у ньому близько двохсот шахістів. Найменшій
Анна Музичук

Анна Музичук: "У Тегерані були проблеми з шумом, повітрям і їжею"

Переглядів: 166
Стриянка Анна Музичук стала срібним призером чемпіонату світу з класичних шахів, поступившись у фіналі китаянці Тань Чжун'і. По прибуттю в Україну спортсменка
Букса

Наталія Букса: "Я ніколи не грала в шахи у хустці і це було дуже незвично"

Переглядів: 127
З якими незручностями стикнулись в Ірані найкращі шахістки світу. - Я ще на виході з літака одягла хустку на голову, - розповідає

Анну Музичук нагородили Орденом княгині Ольги

Переглядів: 69
Львівську шахістку Анну Музичук нагородили Орденом княгині Ольги III ступеня. Відповідний указ розміщений на офіційному сайті Президент України. "За значний особистий внесок

Анна Музичук повернулася з чемпіонату світу - відео

Переглядів: 239
З журбою радість обнялась. Стрийська шахістка Анна Музичук повернулася з чемпіонату світу. Зустрічала віце-чемпіонку планети і наша знімальна група. Як почувала себе
Шахи

Львівські шахісти – призери чемпіонату України

Переглядів: 71
Упродовж 20 лютого - 2 березня у Львові тривав чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок віком до 20 років. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та

Анна Музичук: "Від срібла і радість, і розчарування"

Переглядів: 171
У Тегерані завершився чемпіонат світу з класичних шахів серед жінок. Найсильніша українка, уродженка Стрия Анна Музичук посіла підсумкове друге місце, у фіналі поступившись
Букса

Наталя Букса: мета у шахах – виграти чемпіонат світу

Переглядів: 198
У Тегарані триває чемпіонат світу з класичних шахів. За перше місце на турнірі і звання чемпіонки світу змагаються стриянка Анна Музичук та китаянка Тан Жонгуй.