«Честь і слава Тернопільщини»

16 жовтня 16:49
Переглядів: 132
тернопіль

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження про нагородження тернопільського спортсмена, срібного призера 14-их літніх Паралімпійських іграх у Лондоні Івана Шкварла відзнакою «Честь і слава Тернопільщини» ІІІ ступеня.

Під час зустрічі із парафутболістом Валентин Хоптян висловив подяку за те, що своїми досягненнями Івана Шкварло примножує спортивну славу Тернопільщини та України. «Сьогодні ми працюємо над зміцненням економіки, а буде зміцнюватися економіка – зміцнюватиметься й спортивна інфраструктура», - каже Валентин Хоптян. Керівник області наголосив, що вся Україна пишається успіхами своєї Паралімпійської збірної на змаганнях у Лондоні: «Приємно, що в загальній скарбничці медалей національної збірної є й внесок Тернопільщини. За це вам щира подяка».

Довідково:

Шкварло Іван Володимирович народився у м.Підгайці Тернопільської області. Срібний призер 14-тих літніх Паралімпійських іграх у Лондоні, чемпіон 13-их літніх Паралімпійських іграх в Пекіні, майстер спорту міжнародного класу, нагороджений орденом «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: