Четверо представників Львівщини у складі збірної команди України готуються до Ігор Нескорених

05 липня 11:40
Переглядів: 142
Ігри Нескорених

В Україні триває активна фаза підготовки збірної команди України, яка візьме участь у Іграх Нескорених (Invictus Games) у вересні 2017 року у м.Торонто (Канада).

Персональний склад команди сформовано з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО, під час серії попередніх тестувань. Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Українських Збройних Сил. З цього числа сформовано основний та резервний склади – по 15 учасників.

3 липня 2017 р. на водно-веслувальній базі ЦСК ЗС України у м. Києві розпочався перший навчально-тренувальний збір команди, у якому беруть участь і четверо представників Львівщини, зокрема члени основного складу львів’яни Михайлова Катерина, Паньченко Роман, Сидорук Дмитро та резервного складу - Афанасьєв Дмитро. Для усіх них пріоритетним видом спорту є стрільба з лука. Навчально-тренувальний збір триватиме до 16 липня ц.р.

Ще один навчально-тренувальний збір відбудеться 6-20 вересня ц.р.

Відтак 21 вересня збірна команда України вирушить у м.Торонто на міжнародні змагання - Ігри Нескорених, які триватимуть з 23 до 30 вересня ц.р.

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в м. Торонто як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світ, у а також в АТО на сході України. Починаючи від 1992 року українські збройні сили були активно задіяні в багатьох навчаннях та миротворчих місіях під егідою ООН і Організації Північно-атлантичного договору на Балканах, Близькому Сході та в Африці. Кораблі українського флоту брали участь у протипіратських операціях коло узбережжя Сомалі.

Разом з Україною вперше в Іграх Нескорених 2017 року братиме участь і збірна Румунії.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), активних громадських організацій.

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

Ігри нескорених 2017 року відбудуться в Торонті під час святкування 150-річчя поселення в Канаді. Будуть використані спортивні споруди, які готувались до Панамериканських ігор 2015 року. Майкл Бернс, генеральний директор ігор 2017 року, презентував офіційний талісман ігор – жовтого лабрадора Вімі.

Серед держав, які вже зголосилися до участі в IG–2017 будуть представлені збірні 17 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна.

В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань, передбачено культурну програму для учасників та зустрічі з молоддю. Особливу програму для української збірної готує й українська діаспора в Канаді.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: