Children Ultras запрошує дітей

08 травня 18:24
Переглядів: 168
фанати карпат

На двох попередніх домашніх матчах львівських «Карпат» проти полтавської «Ворскли» і донецького «Олімпіка», окрім традиційної активної підтримки 16-го сектора, «зелено-білих» гнали вперед кілька дітей з другого сектору. На зелено-білому дербі їх було не багато, але вже перемогу над «Олімпіком» спостерігала значно більша кількість дітей. 

У маленьких організаторів є велике бажання створити повноцінний фанатський рух для тих, кому ще немає 16-и років. «На матчі проти донецького «Олімпіка» дітей було понад 30. Ми усі палко підтримували команду, незважаючи на те, що діти не можуть перекричати 16-ий сектор, де людей значно більше. Хоча, у кількох моментах нам це вдавалося. А ще старші фанати нас підтримували, коли ми заряджали «Хто не скаче – той москаль» і коли ми почали співати Гімн України. Зараз стараємось назбирати якомога більше дітей на наступний домашній матч наших улюблених львівських «Карпат» – розповів один з організаторів дитячого сектору Павло Свистун.

Нагадаємо, діти збираються на 2-у секторі стадіону «Україна». Організатори просять усіх, хто бажає до них приєднатися мати клубний шалик або футболку. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: