Чого не вистачає тернопільському футболу?

19 листопада 15:42
Переглядів: 284
Володимир Мариновський.

Сьогодні в масового футболу на Тернопільщині плачевне становище і від усіх зацікавлених сторін залежить, чи буде в нього майбутнє. Про це під час круглого столу, ініційованого Тернопільською обласною федерацією футболу, заявив голова обласної ради Василь Хомінець.

Голова ТОФФ Володимир Мариновський розмову почав з неприємного факту. В цьогорічному обласному чемпіонаті беруть участь всього дев’ять команд, коли ще минулоріч таких було 18-ть. Головна причина такого стану справ — безгрошів’я. Володимир Миколайович звернувся до керівництва області донесли інформацію на місця, щоб у районних бюджетах окремим рядком заклали кошти в сумі 100 тис. грн. на районну команду.

На засіданні В. Мариновський також презентував програму з розвитку масового футболу в Тернопільській області на 2015-2018 рр. Вона виявилась «сируватою» та без належних у такому випадку цифр. Учасники засідання закликали її доопрацювати. Натомість директор департаменту фінансів ТОДА Степан Скибиляк попросив зробити програму реалістичною для фінансування та виділити 4-5 найголовніших пунктів.

— Програма на минулих 4 роки була дуже роздута. Вона передбачала фінансування у сумі 34 млн. грн., при тому, що на всю галузь фізичної культури і спорту в рік передбачено 30 млн. грн., — зазначив пан Скибиляк.

З доповненнями програма розвитку футболу буде винесена на грудневу сесію облради, при цьому, зазначив Василь Хомінець, він буде її головним лобістом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: