Чого очікувати від "Карпат" в матчі проти "Зірки"?

10 грудня 12:30
Переглядів: 155
Володимир Марчук

Колишній воротар «Карпат» та «Зірки», а нині – тренер голкіперів львів’ян Володимир Марчук розповів, чого варто очікувати від галичан у заключній в цьому році зустрічі проти кропивнянців.

- Наразі нас трохи бентежить той факт, що команда не змогла відіграти минулого тижня матчу в Сумах, - каже пан Володимир. – В тому аспекті, що не відомо, як на футболістах позначиться двотижнева безігрова пауза. «Зірка» свій матч проти «Олександрії» відіграла і виглядала у ньому дуже пристойно. Кропивнянці подали 15 кутових і врешті в компенсований арбітром час суперника дотисли. Наскільки у Володимира Шарана команда організована, але мусимо визнати, що «Зірка» «Олександрію» переграла. Особливо помітною була перевага кропивнянців після виконання «стандартів».

«Зірка» нині виглядає дуже цікаво. Молодий і амбіційний наставник Роман Монарьов у спілці з досвідченим помічником Віктором Догадайлом мають добре організовану команду. Впродовж останнього тижня вивчали дії кропивнянців і відзначили, що після відставки Даріо Друді і приходу Монарьова команда перейшла на гру в три центральних оборонці. Зрозуміло, що то зміни саме від нового наставника. Також відзначив би, що варіативнішими з приходом нового тренера стали дії «Зірки» в середині поля. Хоча почерк Догадайла теж помітний. Мав честь працювати з Віктором Гавриловичем в Молдові, коли ми були в тренерському штабі» Зорі» з Бельців у Сергія Зайцева та Ігоря Рахаєва, тому деякі тонкощі впізнаю відразу.

На щастя, у нашій команді зараз усі живі-здорові. Крім Артура Карнози, звісно, але він випав уже так давно, що з цією втратою довелося змиритися. Тому розраховуємо реваншуватися за поразку в першому колі. Не сказав би, що в Кропивницькому ми програли аж настільки відверто. Звісно, то не виправдання, але відбиток на нашій грі наклав газон жахливої якості. За рівного рахунку гарну нагоду втратив Володя Костевич. А потім ще цей не дуже обов’язковий пенальті наприкінці матчу…

Взагалі, хоч хлопці вже втомилися й очікують відпустки, певен, цей матч проти «Зірки» буде для них великою мотивацією. По-перше, перемагати нас зобов’язує турнірне становище. По-друге, не секрет, що за нашими молодими гравцями слідкують аґенти й хлопцям, якщо вони хочуть зацікавити інші команди, потрібно старатися.

Стосовно воротарів, то мене радує, що маємо в обоймі двох різнопланових голкіперів. Роман Мисак був травмований, а коли повернувся, ми дали змогу йому відновитися і відчути гру. Нині частіше грає Роман Підківка. Останнім часом він був трохи кращий. Але, повторюся, воротарі у нас різнопланові, а тому можемо вибирати між двох Романів у залежності від тактики на гру. Звісно, у мене є певні міркування перед матчем з «Зіркою». Але останнє слово буде за головним тренером.

Матч 18-го туру української Прем’єр-ліги «Карпати» - «Зірка» відбудеться завтра, 11 грудня, о 14:00 на «Арені Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: