Чоловіча збірна України вдома програла Греції матч відбору на ЧС-2017 з гандболу

08 січня 10:00
Переглядів: 96
Гандбол

Збірна України з гандболу зазнала поразки в домашньому матчі відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2017 серед чоловіків, поступившись у київському Палаці спорту команді Греції.

Вигравши перший тайм з рахунком 16:13, підопічні Віталія Андронова, часто відчуваючи проблеми після перерви, програли другу половину матчу.

У такий спосіб українські гандболісти не зуміли втримати завойовану перевагу і програли з рахунком 25:27.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди в цьому матчі був Станіслав Жуков, який записав у свій актив десять влучних кидків.

Додамо, що вже у неділю, 10 січня, збірні України та Греції зіграють між собою знову. Але цього разу гра пройде на майданчику греків.

Довідка

Гандбол. Чоловіки

Чемпіонат світу-2017. Кваліфікація

Україна – Греція – 25:27 (16:13)

7 січня. Початок - 17:00. Київ. Палац спорту

Україна: Бражнюк - Жуков (10 голів), Тільте (4), Акіменко (2), Константінов (2), Северін (2), Басараб (1), Ганчев (1), Шевелев (1), Садовой (1), Денисов (1)