Чоловіча збірна України з біатлону в естафеті 6-го етапу КС-15/16 – за межами ТОП-10

24 січня 22:31
Переглядів: 108
Біатлон

Сьогодні, 24 січня, в італійському Антхольці завершився шостий етап Кубку світу з біатлону сезону-2015/2016. У програмі заключного відбулися дві естафети – жіноча та чоловіча на дистанціях 4 х 6 км і 4 х 7,5 км відповідно зі стрільбою на двох вогневих рубежах. Слідом за представницями прекрасної статі, про змагання яких IA ZIK уже розповідав, завершили боротьбу і чоловічі квартети.

Заключну гонку на шостому етапі Кубку світу-2015/16 з біатлону в Антхольці – чоловічу естафету 4 х 7,5 км – виграла збірна Росії. На фініші Антон Шипулін не програв боротьбу німцю Сімону Шемппу, пише champion.com.ua.

Третіми фінішували норвежці, які довгий час лідирували, але Ерленн Бйонтегарр надто багато промахувався на останньому етапі.

Щодо збірної України, то вона фінішувала лише 12-ою. Це – найвище місце, на яке зуміла піднятися наша команда, протягом усієї звітної гонки.

Перший етап не вдався Олександру Жирному, котрий після першої стрільби опинився аж на 23-му рядку, після чого і йому, і його партнерам доводилося підніматися з низин хоча б у середину.

Нагадаємо, у жіночій естафеті, що відбулася кількома годинами раніше, в збірної України, яка тиждень тому в німецькому Рупольдингу виграла «золото», сьогодні також стався провал – лише дев’яте місце.