Чому "Карпати" не платять податки із зарплат футболістів?

06 жовтня 10:26
Переглядів: 299
карпати

Видання Vlasti.net звернуло увагу на слова генерального директора ФК "Карпати" (Львів) про те, що клуб не платить податків з зарплат футболістів - це, нібито, обов'язок самих футболістів.

Згідно з українським законодавством, всі податки з зарплат і премій працівника виплачує його роботодавець. Це прописано і в контрактах львівського клубу з футболістами. На доказ чого наводимо фрагменти з угоди гравця Ігоря Ощипко з "Карпатами", пише видання.

карпати

Таким чином генеральний директор клубу перекладає свої зобов'язання по сплаті податків безпосередньо на гравців. Наводимо його слова: "Більшість грошей в тіні. Я це теж не приховую. Я про це говорю, ми так само видаємо кошти, зароблені ними [футболістами], але у нас чітко в контрактах прописано, що кожен футболіст зобов'язаний сплатити податки. Бо ці кошти, які ми йому надаємо, - це інвестиційні кошти, дотаційні кошти і це кошти, які вже очищені від податків. Розумієте? і з цих цифр ніхто не платить податків".

Природно, що футболісти не стоять в чергах до податкової, адже це турбота Дедишина, який підписує контракти від імені клубу. Однак після його прямої мови стало ясно, що директор "Карпат" взагалі податків не платить! Навіть зі "смішних" п'яти тисяч

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: