Чому тернопільській "Ниві" можуть зарахувати технічну поразку?

13 травня 13:00
Переглядів: 199
нива

Стаття 31 Регламенту Професійної футбольної ліги України сезону-2013/14 розтлумачує випадки зупинки, догравання і вимушених переносів матчів. Отже, її пункт перший говорить наступне:

— У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Якщо рахунок відповідного матчу вищий, ніж 3:0 на користь команди, якій зараховується перемога, то зберігається більш високий результат.

Виходячи з викладеного, можна зробити висновок, що на засіданні КДК ФФУ будуть розглядатися виключно санкції до Ниви за те, що матч не був дограний з її вини, але ніяк не результат поєдинку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити