«Чорне море» Андрію Стадніку «по коліна»

06 червня 15:51
Переглядів: 688
Default Image

На престижному турнірі з вільної боротьби «Чорне море», що вчора завершився в Одесі, заслужений майстер спорту львів’янин Андрій Стаднік (на фото) доволі прогнозовано став найкращим спортсменом у ваговій категорії до 66 кг. Ще дві медалі у скарбничку команди зі Львова поклали Василь Шуптар (до 60 кг) та Ростислав Первачук (до 66 кг).

Титулованому Андрію Стадніку у фіналі змагань довелося боротися з угорцем Георгієм Вьоллєром. Як не старався спортсмен з Угорщини, сенсацій у цій сутичці створити він не зміг. Студент львівського університету фізичної культури Ростислав Первачук їде додому з бронзовою нагородою. У півфіналі змагань Ростислав поступився угорцю Воллєру. Ще одна бронза в цій вазі у активі киянина Дмитра Малєнкова.

Випускник львівського училища фізичної культури Василь Федоришин став найсильнішим борцем у ваговій категорії до 60 кг. Євген Хавілов з Києва у фіналі не зміг чинити достойного опору титулованішому спортсменові. Бронзові медалі у цій вазі дісталися львів’янину Василеві Шуптару та Станіславові Ревуцькому з Харкова.

Інші львів’яни у «Чорному морі» «плавали» не так успішно. Сергій Одинак (до 74 кг) у чвертьфіналі змагань поступився майбутньому переможцю Хатосу Габору з Угорщини. Відтак, у Сергія лише п’яте місце. У цій ваговій категорії Олексій Доманицький фінішував на 11-ій сходинці.

Віталій Гурський (до 55 кг) завершив змагання у своїй вазі на дев’ятій сходинці. У категорії до 66 кг Іван Кусяк, Андрій Квятковський та Сергій Слюсаренко у підсумковій турнірній таблиці розмістилися у другій десятці.

Ще один львів’янин Павло Сидоренко (до 120 кг) завершив змагання на 10-ому місці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: