«Чорноморець» – «Карпати» - 1:1. Традиції непорушні

12 серпня 00:03
Переглядів: 321
chornomorets-karpaty

11 серпня . 21:30. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Глядачів  . Судді: Сергій Даньковський (Київ), Богдан Бучинскьий (Тернопіль), Андрій Барановський (Бородянка).)

Інспектор ФФУ: Володимир Петров (Харків).

Делегат ФФУ: Сергій Шебек (Київ)

«Чорноморець»: Безотосний (к), Сантана, Фонтанелло, Берґер, Кутас, Терросо (Бобко, 75), Політило, де Матос (Діденко, 86), Балашов, Бакай (Філіпе, 88), Бурдужан. Головний тренер – Роман Григорчук.

«карпати»: Боґатінов, Тосік (Озарків, 57), Балажіц, Пластун, Ощипко, Ткачук (к), Штіліч (Гудима, 86), Худоб’як, Ксьонз, Лукас (Кополовець, 90+3), Касьян. Головний тренер – Ніколай Костов.

Голи: Бакай (3)– Лукас (10).

Попередження: Фонтанелло (48), Терросо (74) - Тосік (5), Касьян (70).

Господарі вийшли на поєдинок у чорно-синій формі, гості – в біло-зеленій. Як бачимо, обидві команди дотримали традицій. Хоча у грі «Чорноморець» - «Карпати» це часто не прогнозоване протистояння. Так сталося й сьогодні на одеському Центральному стадіоні «Чорноморець». Сподівались на перемогу – отримали нічию.

Уже на першій хвилині Ксьонз завдав удару з лінії штрафного майданчика, але поспішив з виконанням удару і поцілив у оборонця. Наступний хід за одеситами, які такої вольності собі де дозволили. Політило скинув м’яча на Балашова, який спритно позбувся опіки аж трьох карпатівців, віддав пас на Бакая. Албанцеві уже ніхто не завадив завдати прицільного удару по воротах. Відстань 10 метрів, ідеальна для нападника і надто важка для воротаря. М’яч спритно шмигнув у дальній, нижній кут - 1:0.

Одесити продовжують нападати, львів’яни - відбиватись. Поляк Тосік «задоволився» «гірчичником» у боротьбі з Балашовим. А 10 хвилина повернула радісні посмішки на обличчя карпатівців. Одесити порушили правила проти Штіліча. Лукас, рятівна паличка львівських «Карпат», бездоганно виконав штрафний удар. М’яч з 25 метрової відстані облетів одеський «мур», опинився у ближньому куті воріт «Чорноморця» - 1:1.

Ощасливлені карпатівці побігли ловити щастя. Однак на завершальній стадії свої моменти втрачали почергово Тосік, Ксьонз, Лукас та інші копуни.

Не кращим чином на завершальній стадії діяли й господарі. Додатково у воротах не дрімав Боґатінов. Мартін двоївся і троївся. Тому діяв чітко.

Де Матос з Безотосним справили презент львівському дебютанту Штілічу, але новачок, не розігрітий карпатівським ігровим досвідом, не скористався подарунком – втратив момент.

Ближче фінішу першого тайму Семір, просто зобов’язаний був робити результат 1:2 на користь «Карпат». Однак дерев’яна техніка цього гравця, посприяла відскоку м’яча, який летів у ворота. Майстерність Безотосного таки врятувала одеситів від цього курйозу.

Одесити не відступали. Бакай, маючи перед собою одного Боґатінова, програв дуель львівському воротареві. Команди тюпцем подалися на перерву.

Суперники не поспішали в атаку. Маючи можливість дорожили м’ячем. Можливо вирішили тримати в руках свою синицю, а не ганятися за журавлем…

Врешті Бакай згадав, що футбол красивий голами і рушив на львівські ворота. Та знову наткнувся на бездоганного Мартіна, який тримаючи у своїх руках фарт з минулої гри, впорався із цим ударом.

Пів години до завершення цього цікавого матчу. Непередбачуваності у діях футболістів обох команд не бракує. Немає тільки голів. Все частіше гравці при обороні своїх воріт обирають тактику дрібного фолу.

Те, що господарів не влаштовував нічийний результат засвідчувала гра Бакая. Цей футболіст не давав вільно дихати карпатівській обороні та воротарю. Шкода, що такого гравця не знайшлося у складі гостей. Хоча ніхто й не випадав з обойми, яка на разі ще не є монолітною. Карпатівці надто багато разів дозволяли одеситам наносити удари. А коли так діється, то така команда не має права на перемогу. Останні хвилини гри – заміни гравців. Інакше кажучи, затримка часу в очікуванні фінального свистка арбітра зустрічі. Команди поповнили свої скарбнички традиційними очками, але грою глядачів не захопили.