"Чорноморець" – "Карпати". По фен-шую

18 травня 12:38
Переглядів: 856
карпати чорноморець

«Чорноморець» (Одеса) – «Карпати» (Львів). 18.05.2014. 17:00. Київ. Стадіон «Оболонь». Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве).

Найбільшою проблемою для учасників цього поєдинку було визначення місця призначення гри. Фахівці вкупі з …народною міліцією не погодились на футбол в Одесі. Бо, як виявляється, там надалі неспокійна обстановка. І одразу виринає питання особливо до тих, хто відповідальний за, так званий, правопорядок. А, хто до цієї ситуації довів одеситів? Чи не через вашу, панове з пагонами, співучасть у цих трагічних подіях, доведено народ до такої люті?

А тепер, дмухаючи на холодне, ви через власну боязнь брати на себе відповідальність, ганяєте команди по …задвіркам країни. Добре, що врешті-решт «Чорноморець» і «Карпати» приютила київська «Оболонь».

Але знову питання. Чи не забагато на столицю матчів і відповідальності за їх проведення. Місцеві вболівальники просто-на-просту не зможуть відвідати усі поєдинки. Але хода фанатів Хрещатиком (тихо ! бо аж шести команд) обіцяє бути масовою.

Для команди Олександра Севідова цей матч не є грою за життя або … Щоправда, з заповітної «десятки» «Карпати» можуть потіснити діти …Ілліча. А ось для «Чорноморця» Романа Григорчука цей поєдинок може стати роковим. Адже одеситів можуть потягнути на низ аж два і доволі амбіційні клуби - луганська «Зоря» і донецький «Металург». Це якщо «моряки» програють, а їхні переслідувачі здобудуть перемоги. Однак для повного щастя та заспокоєння власних амбіцій щодо збереження заповітного п’ятого місця гравці «Чорноморця» гратимуть у виважений футбол, але без шкоди для власного організму. І омріяна Ліга Європи повернеться в сезоні 2014/15 на одеську землю.

Принагідно спеціалісти ФФУ від «чесної гри» матчі за участю кандидатів на континентальну арену призначили на одну у ту ж годину (17:00). Цікаво чи збережеться інтрига до останніх секунд цих ігор?

Олександр Севідов, який за першої кращої нагоди, заявляє про …ставку на місцевих вихованців, прихопив до Києва здібного нападника Михайла Сергійчука (1991 р.н.) і перспективного півзахисника Юрія Яструба (1995 р.н.). І дуже б хотілося, щоб ці хлопці не виявились …туристами у цій поїздці по Києву. Хоча відомо, що вони мають шанс вийти на поле … «зелено-білої» «Оболоні», але ніхто окрім наставника «Карпат», мабуть, не знає, чи отримають таку нагоду.

Принагідно тренер Севідов повіз до столиці України 18 найкраще підготовлених до даної гри футболістів (бойовий склад). Ага, вдома залишився Володя Костевич (пропускає матч через дискваліфікацію).

Все решти по фен-шую.

Проте за статистикою незначна перевага на стороні одеситів. У яких на дві перемоги більше та й голів вони забили на два більше. А ще варто згадати, що суперники проведуть 34-й матч і проте, що гра у Львові переможця не виявила – 1:1.

А тим часом прощаємось на Нового футбольного сезону і дуже хочеться - мирного, і аби усі команди виступали перед своїми глядачами, які по вінця заповнюватимуть чаші домашніх стадіонів.

Орієнтовні склади команд:

«Чорноморець»: Безотосний, П.Ковальчук, Зубейко, Ребенок, Мартиненко, К.Ковальчук, Гай, Окріашвілі, Аржанов, Лео Матос, Антонов.

«Карпати»: Ільющенков, Пашаєв, Гітченко, Балажіц, Мартинюк, Федорчук, Чачуа, Бартуловіч, Льопа, Сергійчук, Гладкий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: