"Чорноморець" – "Карпати". Шанс на поділ очок – актуальний

07 грудня 12:42
Переглядів: 247
карпати чорноморець

«Чорноморець» (Одеса) – «Карпати» (Львів).

17:00. Одеса, стадіон «Чорноморець». Арбітр – Віталій Романов (Дніпропетровськ).

Футболісти львівський «Карпат» прощаються з 2014 роком зі своїми вболівальниками на одеському стадіоні «Чорноморець». Чи це важливий для львів’ян? Дати однозначну відповідь дуже складно. За чутками «верхи» уже готуються до якоїсь важливої клубної події, а тренер звичайно за те щоб клуб справно функціонував, а його підопічні змагалися за перемогу. Хоча гравцям у такій непевній ситуації надзвичайно важко виконувати подібні завдання.

Перебуваючи на дні турнірної таблиці карпатці доводили, що перебувають у кращому психологічному настрої. Як би там не було, але їхня фізична готовність засвідчує, що можуть грати усі 90 хвилин і навіть на останніх хвилинах добувати перемоги над суперниками.

У заключному матчі тренер «Карпат» Іґор Йовічевіч не зможе розраховувати на свого рятівника - центрального захисника а можливо й нападника (?) Ґреґора Балажіца. В останній грі словенець «заробив» четвертого «гірчичника» і полегшив собі життя. Тож до Одеси не відбув. За неперевіреною інформацією він уже від’їхав до рідного краю. Тепер його з «зелено-білими» уже ніщо не пов’язує.

Проблеми одеського «Чорноморця» не менш гучні. Гравці та тренери «синьо-чорних» не отримують заробітної плати. Добре, що клуб ще штрафів не платить і очок команді ніхто не знімає. У господарів, на мою думку, більше шансів перемогти навіть з погляду на статистику, яка засвідчує останню перемогу «Карпат» над «Чорноморцем» в Одесі 27 серпня 1976 року. Автором переможного гола на 3-й хвилині гри став кращий бомбардир в історії львівської команди - Володимир Данилюк. У тої байки уже виросла довга борода. Однак статистика тільки фіксує, а нові гравці повинні «писати» свої досягнення.

Команда Романа Григорчука, який неодноразово доводив, що грамотно і плідно веде свою роботу, виступає далеко не так, як від неї очікують одесити. Однаково забиває і пропускає (по 13 м’ячів). Тож від неї невідомо чого сподіватися.

В останніх восьми матчах суперники у семи поєдинках не виявили переможця. Тому шанс на поділ очок – актуальний.

Незважаючи про те, що більшість українців висловилась за люстрацію, то не багато готові пройти цей експеримент. Політика чесного фінансового футболу, запроваджена Платіні багатьом вітчизняним керівникам явно не пасує. Гроші в українському футболі надалі складають загадковий ребус не тільки для вітчизняних податківців, але й європейських. Дивно слухати окремих фахівців, які з року на рік скаржаться на складну фінансову ситуацію в якомусь клубі. Часто зацікавленому. Хоча варто загострити це питання на вищому державному рівні. Бо кричати про якісь дрібні острівки української реальності не цікаво. Тому вірної відповіді на те, що нас очікує ніхто не хоче, але радше, не може дати. Професіональний спорт не може жити постійними обіцянками про щасливе але завтрашнє майбутнє. Він потребує реальності та успішної стабільності.

Клуб «Карпати», на мою думку, уже не злякати ані штрафами, ані позбавленням очок, ані карними справами. Така політика клубного керівництва не допустима на європейському рівні. Не може так бути, яке повсюди чисто, але робота очорнена і покрита скандалами. Щось тут не зрозуміло…

Але цей матч обіцяє бути цікавим. Тож стежмо за улюбленою грою своїх команд!

І на завершення: «До зустрічі в наступному 2015 році! І дай Боже, щоб він був для України мирним!»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: