Арбітр – Олег Шкурченко (Черкаська обл.).

Асистенти арбітра: Максим Катющев, Максим Можарівський (обоє – Одеса).
Четвертий арбітр – Максим Пономаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Анатолій Жосан (Херсон).

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-19: Суаіб, Гейко, Клименко, Гвоздік (Польовий, 53), Долгов, Максименков, Ратушняк, Мусолітін (Чернишов, 47), Саблін (Прильопа, 42), Шонія (Велєв, 51), Плохотнюк (Домарацький, 82).

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Куртяк (Степанчук, 46), Харжевський, Дерман, Веремієнко, Лях, Желізко, Притула (Руніч, 80), Рудюк (Сеник, 84), Ременюк (Панчишин, 76), Кос (Пецків, 70).
Запасні: Готра, Нестерук.
Старший тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Лях, 43, Ременюк, 47, Рудюк, 61, Веремієнко, 75, Панчишин, 85.

Попередження: Долгов, 1, Гейко, 15, Велєв, 90+1, Максименков, 90+3 – Харжевський, 16, Желізко, 63, Панчишин, 90+3.

Десять днів тому в Одесі гостювала молодіжна команда «Карпат». Поєдинок 21-го туру першості України U-21 на полі НТБ «Чорноморця» завершився, на жаль, поразкою «зелено-білих» з рахунком 1:3. Сьогодні на тому самому полі також мірялися силами «моряки» й «леви», але це вже був поєдинок в рамках 15-го туру першості України U-19. Його підсумок виявися абсолютно іншим: відкривши лік голам у матчі наприкінці першого тайму, підопічні Андрія Тлумака і Андрія Сапуги по перерві довели справу до повного розгрому господарів. 5:0 – як тут не згадати легендарну пісню «Аргентина – Ямайка»...

Сьогоднішня гра на березі Чорного моря попередньо мала відбутися у суботу, 3-го березня. Та через снігопад поєдинок довелося перенести рівно на три доби. Звісно, тренерам обох команд відповідно довелося внести певні корективи в хід підготовки до першого офіційного матчу в 2018 року. Одразу скажемо, що незважаючи на переконливий підсумковий рахунок, три залікові бали далися нашим хлопцям далеко не з докладанням мінімальних зусиль.

Цікаво, що в стартовому складі і «Чорноморця», і «Карпат» вийшли гравці, які вже понюхали пороху на значно більш серйозному рівні, ніж юніорська першість України. Зокрема, тренери «чорно-синіх» розраховували на допомогу Плохотнюка та Мусолітіна. Перший – кращий бомбардир минулого чемпіонату України U-19 (19 голів), перше коло нинішнього сезону провів в оренді-стажуванні у київському «Динамо», а зараз виступає за молодіжку одеситів. Другий і зовсім до приходу в одеський клуб нового головного тренера Костянтина Фролова був гравцем основного складу першої команди «моряків». А одним із лідерів «зелено-білих» є Ременюк, який минулої неділі в поєдинку головної команди «Карпат» проти донецького «Шахтаря» дебютував у Прем’єр-лізі.

У перші хвилини матчу обом командам довелося адаптуватися до природного газону, адже і «Чорноморець», і «Карпати» майже увесь підготовчий період провели на полях зі штучним покриттям. Так, карпатівці за всю зиму зіграли на зеленому полі лише один поєдинок у ході тренувальних зборів у Голландії. Втім, це не завадило суперникам демонструвати достатньо змістовну гру та створювати небезпечні моменти. Щоправда, слід зазначити, одесити грали не так гостро в передній лінії, як львів’яни. До того, як було відкрито рахунок в матчі, господарі мали тільки одну нагоду забити, але після дальнього удару круглий пройшов поряд зі стійкою воріт Артима. Водночас гості мали три моменти: після гострих флангових прострілів партнерів центрфорвард «левів» Кос не замкнув спочатку передню, а згодом і дальню стійку, а ще один шанс змарнував Рудюк.

І все ж «Карпати» в першій половині зустрічі таки довели справу до взяття воріт «Чорноморця». На 43-й хвилині однозначно кращий гравець матчу у складі обох команд Ременюк грамотно звільнив лівий фланг атаки нашої команди, забравши із собою захисника, чим відмінно скористався Лях. Ростик змістився з краю до середини, увійшов у штрафний майданчик і з району 11-метрової позначки ударом з правої скерував круглого у ціль. 1:0 на користь галичан – за такого рахунку суперники пішли на перепочинок.

Забитий гол у роздягальню, як засвідчив хід гри у другій 45-хвилинці, додав наснаги підопічним Андрія Тлумака і Андрія Сапуги та, навпаки, психологічно пригнітив команду Олександра Горобця. Уже на 47-й хвилині рахунок на табло змінився з 0:1 на 0:2. І знову з якнайкращої сторони себе проявив Ременюк. Андрій, отримавши м’яча на лівому фланзі, обіграв двох суперників і з кута карної зони вразив ближній кут воріт господарів.

Комфортна перевага у два м’ячі, тим паче на виїзді, зазвичай призводить до того, що команда яка її має, переходить, як то кажуть, на гру по рахунку. Але карпатівці сьогодні не мали ніякого наміру звертати увагу на цифри на табло – вони діяли від першої до останньої хвилини з думками виключно про атаку. Як наслідок, до фінального свистка кіперу «Чорноморця» Суаібу м’яч ще три довелося діставати із сітки своїх воріт.

Третю результативну атаку розпочав на 61-й хвилині все той же невгамовний Ременюк, який пройшов стрімко по флангу і віддав своєчасну передачу на Рудюка. Володя зряче метрів з 18-ти ударом з лівої обвів кіпера. А на 75-й хвилині свій «автограф» у воротах «моряків» залишив Веремієнко. Оборонець «левів» прийшов на стандарт і після розіграшу кутового на правому фланзі, який завершився подачею у виконанні Ляха, замкнув у дотик дальню стійку. Останню крапку в матчі за десять хвилин поставив Панчишин, який ударом в дотик розстріляв із забійної позиції Суаіба, завершуючи красиву комбінацію, в якій окрім нього також взяли участь Пецків і Руніч. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» з рахунком 5:0, який якнайкраще характеризує те, що відбувалося на полі, особливо по перерві.

За матеріалами: fckarpaty.com