Асистенти арбітра: Олександр Павлінов, Віталій Сухін (обоє – Одеса).
Четвертий арбітр – Віктор Мамчур (Миколаїв).

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ).

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-21: Смородін, Щетінін, Соколов (Гладченко, 46), Давид, Свірчук, Хамелюк, Калітов, Попов (Чернишов, 79), Переверза, Мурашов, Штогрін (Вареник, 58).
Запасні: Лободров, Буряченко, Селезньов, Михайліченко.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Виздрик, Сениця, Пас, Лебеденко (Бусько, 68), Стасишин, Толочко, Лебедь, Шина, Саламаха (Полюганич, 83), Карпенко (Заїкин, 71).
Запасні: Данилів, Скотаренко, В. Гладкий, Саутін.
Старший тренер – Олександр Чижевський.

Попередження: Щетінін, 71 – Карпенко, 57.
Гравці молодіжної команди «Карпат» на сьогоднішню гру в Одесі проти одноліток тамтешнього «Чорноморця» виходили, знаючи, що «Олімпік», їхній головний конкурент в боротьбі за місце в призовій трійці у вчорашньому малому донецькому дербі поступився з рахунком 0:3 «Шахтарю». Тож у підопічних Олександра Чижевського і Михайла Дячука-Ставицького з’явився хороший шанс перед очним побаченням з «олімпійцями» через тиждень у Львові збільшити свій відрив у турнірній таблиці до восьми залікових пунктів. Забігаючи трохи наперед скажемо, що молоді «зелено-білі леви» скористалися ним на третину.

Гра розпочалася з атак «Карпат», які діяли значно активніше за господарів. Гості одразу взяли м’яч під свій контроль, багато комбінували і намагалися постійно нагнітати ситуацію поблизу воріт «моряків». Не забарилися «леви» і зі створенням гольових моментів. Вже на 6-й хвилині рахунок мав змінитись на їхню користь. Правий захисник нашої команди Назар Стасишин пройшов вперед і виконав простріл, а центрфорвард Ігор Карпенко дотепно пропустив м’яча на Романа Лебедя і атакувальний хавбек метрів з 12-ти по центру розстрілював ворота. Голкіпер «Чорноморця» Сергій Смородін в цій ситуації був абсолютно безпорадним, але після удару Романа круглий пройшов у лічених сантиметрах повз праву від воротаря стійку.

«Моряки», які діяли другим номером, головну ставку в передній лінії зробили на стандарти. І на 15-й хвилині вони отримали гарну нагоду відкрити рахунок. Після подачі з кутового оборонці «зелено-білих» дозволили нанести удар по своїх воротах, але на їхнє щастя м’яч прилетів прямо в руки Івану Сілецькому.

Втім, це був лише епізод, бо територіальна та ігрова перевага були на боці карпатівців, які ні на мить не послаблювали свій тиск на ворота суперника. До свистка на перерву «зелено-білі» створили ще кілька небезпечних моментів, але довести справу до взяття воріт «синьо-чорних» їм так і не вдалося. А найкращу нагоду змарнував Шина. Отримавши флангову перевагу від Назара Стасишина на 37-й хвилині в районі 11-метрової позначки, бразилець пробив, що називається, по горобцях. То ж на перерву суперники пішли за «сухого рахунку».

У другій 45-хвилинці хід подій на полі не змінився: «леви» продовжували шукати своє щастя біля воріт одеситів, а голови « моряків» здебільшого були зайняті думками, аби не пропустити. «Карпати» ні на мить не зупинялися, однак загалом не погано проведені їхні атаки не мали логічного завершення – то бракувало останнього пасу, то не вистачало точності із завершальним ударом. Зокрема, на 59-й хвилині невгамовний правий захисник Назар Стасишин черговий раз вивів на ударну позицію Шину. Бразилець, перебуваючи за межами карного майданчика, добряче розрядив свою «гармату», але на шляху м’яча опинився гравець «Чорноморця», який врятував свої ворота ціною власного здоров’я – м’яч влучив в найболючіше для чоловіків місце.

Останні півгодини минули за повної переваги гостей, які всіма силами прагнули забити бодай один м’яч. Але голкіпер та оборона господарів діяли самовіддано та організовано. А на 80-й хвилині ледь не спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Один із небагатьох стандартів у другій половині матчу для «моряків» міг завершитися голом у ворота «левів». Після подачі зі штрафного від лівої бровки «синьо-чорні» чотири рази постіль пробивали по воротах гостей. Але м’яч так і не залетів до сітки воріт «зелено-білих»: три перші удари заблокували карпатівці, а після четвертого круглий пройшов повз рамку.

І все ж, останню нагоду в матці схилити шальки терезів на свою сторону мали «Карпати». Коли йшла уже 4-та, заключна хвилина компенсованого арбітром ігрового часу, після навісу з правого крила атаки на дальню стійку з кута воротарського майданчика по цілі пробивав лівий захисник Андрій Бусько, який по ходу другого тайму замінив Ореста Лебеденка. І знову кіпера «Чорноморця» підстрахувала стійка. Втім, на цьому епізод не закінчився: м’яч відлетів до Дмитра Полюганича, який так само з’явився на полі по перерві, замінивши Максима Саламаху. Лівому вінгеру необхідно було влучити у практично порожні ворота, але він зіграв не на точність, а на силу і в підсумку круглий знову пролетів повз каркас воріт. Нічия – 0:0: однозначно «моряки» очко придбали, а «леви» два пункти загубили.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua