Чортківська міська влада активно підтримує юних спортсменів

01 грудня 13:00
Переглядів: 134
Спорт

Завдяки підтримці міського голови Володимира Шматька школярі впродовж року показують відмінні результати на обласних та міжобласних змаганнях.

Листопад був дуже насиченим для спортивного життя нашого міста. Дівчата-волейболістки 2000 р.н. і молодші та юнаки-баскетболісти 2004 р.н. і молодші мали змогу випробувати себе на Всеукраїнському рівні. Ці команди зареєстровані під патронатом міської ради та створеним клубом ФСТ "Кристал". З 2 по 6 листопада юнаки-баскетболісти боролись за перемогу у першому турі змагань ВЮБЛ у м. Івано-Франківську. У Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі даного віку брали участь 30 команд, які в свою чергу були розділені на 6 груп по 5 команд. Конкурентами наших юних спортсменів в даному етапі були команди зі Львова, Ужгорода, Луцька та Івано-Франківська. У групі А, де грали наші юнаки, одразу три команди показали однаковий результат. Кожна команда отримала по 3 перемоги і по одній поразці.

Зараз тренери І.Д. Плекан та І.В. Панчук готують юнаків до другого туру змагань, який відбудеться на початку грудня цього року у м. Львові. Команда буде боротись за одноосібне лідерство у групі.
З 7 по 11 листопада в спортивному комплексі "Економіст" ЧІПБ проходили змагання з футзалу серед юнаків загальноосвітніх шкіл м. Чорткова. Ці змагання відбулись в рамках ХХІ Спортивних ігор учнівської молоді міста. Шість команд показали високий рівень майстерності, техніки та кмітливості. За результатами ігор, які тривали 4 дні, місця розподілились таким чином:

I місце - ЗОШ № 2 (4 перемоги, 1 нічия - 13 очок);
II місце - ЗОШ № 6 (3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка - 10 очок);
III місце - ЗОШ № 7 (3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка - 10 очок);
IV місце - ЗОШ № 5 (1 перемога, 1 нічия, 3 поразки - 4 очка);
V місце - гімназія (1 перемога, 1 нічия, 3 поразки - 4 очка);
VI місце - ЗОШ інтернат (1 нічия, 4 поразки - 1 очко).

18 листопада закінчилась першість міста з футзалу. Змагання проходили серед дівчат ЗОШ міста Чорткова. Щодня лідирувала нова команда. У складній боротьбі І місце виборола команда ЗОШ №5.

Турнірна таблиця змагань:

I місце ЗОШ 5 - 11 очок (3 перемоги, 2 нічиї)
II місце гімназія - 9 очок (3 перемоги, 2 поразки)
III місце ЗОШ інтернат - 8 очок (2 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка)
IV місце ЗОШ № 7 - 6 очок (1 перемога, 3 нічиї, 1 поразка)
V місце ЗОШ № 6 - 4 очка (1 перемога, 1 нічия, 3 поразки)
VI місце ЗОШ № 2 - 2 очка (2 нічиї, 3 поразки)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: