Чотири команди моршинської Академії футболу "Скала" зустрічалася із ровесниками із ФК "Львів"

01 листопада 11:00
Переглядів: 94
Скала

31 жовтня відбулися матчі останнього у першому колі 9-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України.

Усі чотири команди моршинської Академії футболу «Скала» зустрічалася із ровесниками із ФК «Львів». Команди U-16 та U-14 грали вдома, а U-17 та U-15 в місті Лева.

Два виїзні поєдинки закінчилися на користь львів`ян. Після перемоги у попередньому турі над «Говерлою», команда Миколи Василишина зазнала другої поразки в чемпіонаті. Після першого тайму «Скала» вела в рахунку завдяки голу Артема Чеядіна. Проте все перевернулося з ніг на голову у таймі другому. ФК «Львів» не лише зрівняв рахунок, але й ще тричі вразив ворота моршинської команди. У підсумку малоприємне – 1:4. Після цього поєдинку львів`яни впритул наблизилися до «Скали» і тепер відстають від моршиинців лише на один пункт.

А от команда Олександра Бойка після двох поспіль блискучих перемог в гостях над лідером «BRW-ВIKом» та вдома над «Говерлою», поступилася у Львові. Ця поразка тим прикріша, адже вирішальний другий гол господарі провели на останніх секундах зустрічі. А до цього, ще в першому таймі, команди встигли обмінятися голами, причому обидва взяття воріт були зафіксовані після виконання стандартів. Спершу відзначилися господарі, а під завісу першої 40-хвилинки, після навісної подачі головою відзначився Владислав Феліпович. Після матчу львів`яни збільшили відрив від «Скали» до чотирьох пунктів. Тепер у них в активі 12 очок, а в моршинців залишилося – 8.

А на полі НТБ ФК «Скала» в с. Довгому першими грали команди 1999 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Львів» (Львів) – 3:2 (3:0)

31 жовтня 2015 р. 12 год. с. Довге. Стадіон НТБ ФК «Скала». 10 градусів. Арбітр: Андрій Тучкевич (Луцьк). Асистенти арбітра: Андрій Онишків (Львів) та Анастасія Янтуріна (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Денис Шамарін, 4. Ярослав Миронюк-к., 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Микола Тишкун, 8. Микола Цвик (17. Владлен Лозовик, 80+3), 10. Василь Равлик, 6. Назар Цимбала (19. Антон Косачов, 58), 16. Роман Михайленко, 11. Микита Фомін, 14. Артур Льонгер (15. Сергій Чуйко, 74).

Тренер – Юрій Галій.

Голи у «Скали»:

«Скала» провела два різні тайми. У першій 40-хвилинці Команда Юрія Галія провела у ворота суперника три сухі м`ячі і, здавалося, що нічого не завадить моршинській команді так діяти й у таймі другому. Проте, другу половину зустрічі «Скала» повністю провалила й добре, що гандикап складав три мячі, які відграти гостям у підсумку не вдалося.

Відкрив рахунок на 8-й хвилині правий вінгер «Скали» Роман Михайленко, якому залишалося лише підставити ногу після двоходівки Фомін-Льонгер. Особливо тут треба відзначити Фоміна, який обікрав захисника на лівому фланзі, змістився у штрафний майданчик і віддав назад під удар Льонгеру. Наш центрфорвард, помітивши, що Михайленко у більш зручній позиції й без опіки, не став бити, а віддав на вільного партнера.

Друге взяття воріт також не обійшлося без помилки гостей. Воротар ФК «Львів» замість того, щоб просто вибити смугастого в аут під тиском Фоміна, вирішив зіграти на свого захисника й помилився.  Микита тут же спрямував круглого у порожні ворота.

Продовжив розгром суперника Назар Цимбала, який був найспритнішим після подачі зі штрафного на лівому фланзі – 3:0.

ФК «Львів» скоротив розрив у другому таймі до мінімуму також після використання двох стандартів й не без прикрих помилок нашого воротаря. Спершу один гол у відповідь підопічні Олега Колобича провели на 55-й хвилині ледь не з центра поля. Після навісної подачі смугастий нікоо не зачепивши, вдарився об газон і залетів  у правий кут. А на передостанній, 78-й, хвилині після подачі з лівого флангу зі штрафного, гравцеві команди-гостей ніхто не завадив завдати точного удару головою з ближнього кута.

ТО ПЕРЕМОГА, ТО - ПОРАЗКА…

Саме так можна охаректирезувати виступ наймолодшої команди Академії футболу «Скала» у дебютному для них сезоні, коли перемоги чергуються з поразками. Саме тому команда Анатолія Петрика посідає місце у середині турнірної таблиці. У матчі проти ФК «Львів» все вирішив один стандарт, коли на 54-й хвилині, після подачі з кутового у виконанні Петрика-молодшого Андрія, головою відзначився центральний захисник Святослав Лазор. Цей гол виявився єдиним у цій зустрічі. Завдяки 4-й перемозі в цьому сезоні, «Скала», має 13 очок і збільшила відрив від львівської команди до чотирьох пунктів. Проте до трійки лідерів ще дуже далеко, адже перед звітним матчем «УФК-Карпати» мали 22 очки, «Карпати» - 19, а «BRW-ВІК» - 18.