Чотири медалі студентів ЛДУФК

07 лютого 14:30
Переглядів: 243
Самбо

З 2 по 5 лютого в одеському спорткомплексі «Університет» тривав молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо (спортивний і бойовий розділи), на якому студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули чотири медалі.

Зокрема студент 22 групи ФС Кравчук Т. здобув три поспіль перемоги достроково у ваговій категорії до 62 кг і посів перше місце в бойовому розділі. Наступного дня він підтвердив свій клас і в спортивному розділі виборов бронзову нагороду.

Прикрі суддівські рішення у фіналі не дозволили студентці 31 групи ФФВ Орчаковій Ю. здобути звитягу, і як наслідок, лише срібна нагорода у ваговій категорії до 56 кг. Бронзову нагороду першості виборола першокурсниця 1-ФК Мудрик В. у ваговій категорії до 64 кг, продемонструвавши при цьому технічну, яскраву та видовищну боротьбу.

За крок до медалей зупинилися студенти 22 ФС Горбунов О. (68 кг), Войциховський А. (74 кг) та студент 32 ФС Максимов Н. (82 кг), які посіли п’яте та сьомі місця відповідно.

Загалом у молодіжному чемпіонаті України, який був відбірковим до юнацької та юніорських збірних, взяли участь понад 400 учасників із 21 регіону України.

Отож, вітаємо спортсменів їх особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом та бажаємо подальших перемог на борцівських килимах Європи та світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: