Чотири новачки, трансферне вікно і переїзд на "Арену Львів"

01 березня 22:19
Переглядів: 405
Дячук Ставицький

У перший день весни генеральний директор львівських «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький підсумував роботу клубу за період зимового міжсезоння під час прес-конференції та презентації новачків на стадіоні «Арена Львів». 

«Насамперед, почати треба з того, що протягом двох років «Карпати» не мали можливості заявляти нових футболістів. Зараз ми добилися того, щоб заборону з нас зняли. Окрім цього, домашні матчі наша команда буде проводити на «Арені Львів» – це зроблено для комфорту наших уболівальників. Зізнаюся чесно, що це непроста робота і довелося докласти дуже багато зусиль аби втілити все задумане в життя» – розпочав Юрій Михайлович.

«Ми підписали контракти з новими футболістами – Густаво Бланко-Лещук, Гегам Кадимян та Євген Неплях уже готові для повноцінних виступів у нашій команді. Але буквально перед виїздом на «Арену Львів» ми встигли підписати контракт і дозаявити ще одного гравця – футболіста молодіжної збірної Нігерії Габріеля Окечукву. На жаль, через дипломатичні проблеми ми не змогли привезти його на збори в Туреччину. Справа в тому, що нігерійцям дуже складно отримати візу в цю країну, а час не грав нам на руку. Однак ми встигли на нього подивитися на тренуваннях і під час спарингу проти «Тернополя». Це хороший футболіст, талановитий, якому прогнозують серйозну кар’єру. Він поки не грав у серйозних клубах, так само йому треба буде трохи часу щоб влитися в нашу команду і набрати форму, тому спершу, очевидно, проведе кілька поєдинків за молодіжну команду». 

«Наші новачки покликані посилити конкуренцію і добитися успіхів з командою – гадаю, вже всім набридло те, що «Карпати» протягом кількох років не ставили перед собою високих завдань. Так не має бути! «Карпати» це команда, що зобов’язана грати в єврокубках, адже має для цього все необхідне. Ми будемо боротися за високі місця, для цього підсилили команду і переїхали на новий стадіон. Мені телефонували люди з різних міст і говорили, що переїзд на «Арену Львів» збільшить кількість відвідувачів, говорили, що люди з радістю їхатимуть з інших областей на футбол».

«Нашими працівниками проведено дуже багато роботи в цьому напрямку. Але я так само дуже вдячний нашому президенту, який в такий час не припиняє інвестувати кошти в команду. Окрім того, що ми підсилилися, усі працівники клубу вчасно отримують зарплату, у нас немає поточних боргів. Так, є старі борги. Правильні чи ні... Ми вважаємо, що вищі інстанції не вірно поставилися до цих питань, але є прийняте рішення і яким би важким воно для нас не було, ми мусимо його виконувати. Клуб робить усе для того, щоб команда грала. Тепер ми з оптимізмом чекаємо на старт сезону, будемо сподіватися на позитивний результат в Одесі і на перший домашній матч проти київського «Динамо». Львів заслуговує мати команду, що буде боротися за високі місця і грати в єврокубках. Дуже сподіваюся, що наші новачки і ті гравці, які в нас є, допоможуть «Карпатам» втілити в життя ці мрії». 

У той же час, старший тренер «Карпат» Володимир Безуб’як додав, що усі трансфери – заслуга генерального директора, а сам Юрій Михайлович розповів, яким чином він боровся за перехід новачків до складу «зелено-білих».

«За Кадимяном ми вже давно спостерігали, знали його можливості і дуже хотіли бачити його у нашій команді. Не стало для нас несподіванкою і те, що інші клуби також мали бажання підсилитися таким гравцем. Протягом двох місяців я постійно спілкувався з агентами і разів з чотири їздив в Київ. Спершу наче домовилися, але потім його почали спокушати іншими клубами. І все ж ми були найбільш наполегливими. Гегам побачив у «Карпатах» перспективу і переїхав до Львова».

«Щодо нашого аргентинського форварда, то я отримав дзвінок з Німеччини від одного агента, який порадив цього хлопця. Ми його подивилися і Густаво підійшов. Ми покладаємо на нього великі надії, віримо, що він швидко адаптується у Львові і регулярно забиватиме голи у ворота суперників».

«Євгена Непляха я знав ще з часів виступів у «Севастополі». Потім він поїхав в Грецію, але наприкінці року вирішив повернутися додому. Я зателефонував Олегу Кононову, який працював з ним в Криму і поцікавився його думкою про цього гравця. Отримавши позитивні характеристики, запросили Євгена на збори і підписали з ним контракт».

«Габріеля Окечукву мені порадив агент з Бельгії. Як я вже казав, інформації про цього хлопця було не багато, але ми знову ж таки, отримали позитивні характеристики і відгуки, тому вирішили дати йому шанс себе проявити на високому рівні. Тепер усе буде залежати від нього, від того, як він себе покаже». 

«Я наголошую, що ми не відмовляємося від ставки на доморощених футболістів. Наш клуб й надалі виховуватиме молодих талантів. Але для того, щоб вони прогресували, хлопців потрібно розбавляти гравцями з іншим футбольним менталітетом. Легіонерів у нас буде дуже мало, але вони повинні ділитися своїм вмінням із нашою молоддю. Це піде всім на користь».

Також генеральний директор розповів про те, яким чином йому вдалося добитися відкриття трансферного вікна для «Карпат».

«Головна задача – це бажання. Мені здається, що раніше просто не було бажання працювати в цьому напрямку. Було проведено безліч розмов та поїздок до Федерації. Але головне те, що Петро Петрович Димінський із розумінням поставився до цієї проблеми. Таким чином клуб почав виплачувати старі борги. Ми ще не всі їх закрили, але продовжуємо роботу в цьому напрямку. Наголошу також, що виплата боргів аж ніяк не означає, що наш клуб економить на інших необхідних справах. В жодному разі! Наші діти продовжують займатися в хороших умовах, мають можливість їздити на турніри за кордон і рости нам на перспективу» – підсумував Юрій Дячук-Ставицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: