Чотири потенційні новачки з Бразилії та Франції перебувають на перегляді в "Карпатах"

19 січня 21:30
Переглядів: 272
дячук ставицький

Гендиректор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький розповів, що львівська команда може поповнитись чотирма потенційними новачками з Бразилії і Франції.

«У «Карпатах» перебувають кілька футболістів на перегляді, але наразі їхні прізвища ми не афішуємо, адже ще не підписали з ними контракти. Є у нас чотири потенційні новачки з Бразилії і Франції, але ми про них нічого не будемо говорити. Ось коли приїдуть з першого збору, тоді і поговоримо. Посилення вимагають всі позиції. Виділю центр захисту і напад. У нас є проблеми, тому ми і взяли на перегляд кількох футболістів. Ще дехто повинен приїхати на перегляд», - зазначив Юрій Дячук-Ставицький.

Наразі львівська команда перебуває на першому тренувальному зборі в Туреччині. Раніше стало відомо, що «Карпати» переглядають французького футболіста Мамаду Ваге.

Після завершення осінньої частини чемпіонату України «Карпати» попрощались із низкою футболістів. Також львівська команда здійснила два трансфери, продавши захисника Володимира Костевича у познанський «Лех», а нападника Густаво Бланко-Лещука - в донецький «Шахтар».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: