Човни на тернопільському ставі "літали" та переверталися

24 серпня 23:18
Переглядів: 395
водно-моторний спорт

Фестиваль водно-моторних видів спорту розпочався у Тернополі. Протягом двох днів на нашому ставі відбудеться чемпіонат з аквабайку та чемпіонат Євразії з водно-моторного спорту.

Тренування спортсмени проводили ще 23 серпня, випробовуючи трасу запропоновану організаторами. Офіційний старт Фестивалю дали 24 числа.

Свої сили у вправлянні аквабайком випробував міський голова Тернополя Сергій Надал. Мер, переодягнувшись у спеціальний одяг, "осідлав" один із гідроциклів. Разом із професійними гонщиками Сергій Надал взяв участь у міні-змаганнях і вийшов із них переможцем.

Згодом на став спустилися водно-моторні човни двох класів – S-550 та RN-2000. Під час заїзду в другому класі один зі спортсменів на повороті перевернувся. На щастя, рятувальники були близько і швидко дістали чоловіка з води. Хоча сам спортсмен не постраждав, але його човен зазнав серйозних пошкоджень і, схоже, для нього змагання завершилися.

Завтра, 25 серпня, другий день чемпіонату розпочнеться о 9.00 вільними тренуваннями спортсменів. А закриття чемпіонату запланували на 19.00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: