ЧУ. Плей-офф. "Леви" відмовилися виходити на третій період матчу з "Компаньйоном"

27 лютого 20:53
Переглядів: 602
ху леви

Матч плей-офф чемпіонату України зірваний.

Поєдинок «Левів» та «Компаньйона» був перерваний після другого періоду, так як команда гостей відмовилася виходити на лід після другої перерви.

За нашою інформацією, у гравців була заборгованість по зарплаті, яку керівництво клубу обіцяло погасити до початку матчу. Проте ні до початку, ні після першого і другого періодів гроші гравцям так і не видали, що спровокувало хокеїстів відмовитися від продовження поєдинку.

Нагадаємо, у серії до двох перемог перед сьогоднішньою зустріччю вів «Компаньон» 1:0, а після двох періодів «нафтогазівці» вели в рахунку 6:1, хоча й пропустили першими від форварда «Левів» Владислава Курського. У «Компаньйона» відзначилися Валентин Алексюк, Руслан Борисенко, Роман Сальников, Артем Гніденко, Руслан Свиридов та Олег Благой.

Таким чином підопічні Олександра Сеуканда оформили технічну перемогу і вийшли у фінал плей-офф чемпіонату України з хокею.

Відзначимо, що в інтерв'ю нашому каналу після першого поєдинку нападник «Левів» Микола Коляда попереджав про проблеми в клубі та можливий зрив другого поєдинку серії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: