Чи гратиме хокейний клуб зі Львова у Польщі?

10 вересня 21:45
Переглядів: 2937
Леви

Польський союз хокею з шайбою (ПЗХЛ) інформує, що до офісу Федерації надійшла пропозиція виступів у польській лізі від хокейного клубу зі Львова, однак жодних розмов у цій справі не відбулося.

З уваги на близький старт розіграшів і затвердження календаря Польської Хокей Ліги і І ліги на сезон 2014/15 шанси на залучення клубу зі Львова невеликі. Всупереч тому, до кінця тижня, після консультацій Голови (PZHL) Давіда Хвалкі, спортивного директора (PZHL) Томаша Рутковскєґo і тренера репрезентації Польщі Яцка Плахти, до Львова буде вислано лист з питаннями відносно багатьох ключових проблем, які не узяті до уваги львівським клубом.

Обов’язкові рішення у цій справі будуть прийняті після 21 вересня, коли делегація PZHL повернеться з Конгресу Міжнародної Федерації хокею на льоді, на якому обговорить тему львівського клубу з Федерацією Хокею України.

PS. Якщо донецький клуб міг грати в РФ, то львівський клуб теж може заявити про себе в Польщі. Однак «прописатися» у польському хокеї буде надзвичайно важко. Польська сторона, з прихильності до України, на якісь проблемні питання, мабуть, закриє очі. Головне, щоб у львівської команди були кошти на утримання колективу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: